Pomoc dla dzielnego wojownika Krzysia z Koszarawy

Pomoc dla dzielnego wojownika Krzysia z Koszarawy

Potrzebna jest pomoc dla 3-letniego Krzysia z Koszarawy. Zebrane środki zostaną przekazane na wizyty u specjalistów oraz niezbędna terapię. 

Jak czytamy na stronie zrzutki:Krzysiu przyszedł na świat jako zdrowe dziecko. Ale po pierwszych godzinach porodu zaczęła się dramatyczna walka o życie Krzysia i o jego oddech. Okazało się że Krzysiu urodził się z ciężka wadą serduszka Tetralogią Fallota, o której nie wiedzieliśmy w trakcie prowadzonej ciąży. Krzysiu przeszedł pierwszą operacje na otwartym sercu po miesiącu. Do tego czasu był podłączony do leku, który go podtrzymywał przy życiu. Potem długo leżał na OIOM-ie bo Krzysiu miał ciężko żeby się pozbierać i nie chciał się dać odłączyć od respiratora, każda próba kończyła się porażką. Później Krzysiu przeszedł jeszcze dwie operacje na otwartym sercu i dwa zabiegi w tym cewnikowanie. Przed nim jeszcze jedna operacja. Teraz okazało się, że ma ciężką niedomykalność zastawki płucnej. U Krzysia jest podejrzenie autyzmu. Teraz cały czas chodzimy na terapię z logopedą i na spotkania z psychologiem. Cały czas jesteśmy pod stałym nadzorem lekarza, który operował Krzysia. Teraz robimy wszystko żeby Krzysiu był zdrowy jak inne dzieci.  

Pomimo swojej choroby Krzysiu jest bardzo dzielnym i silnym dzieckiem. Walczy każdy dzień o swoje zdrowie i o sprawność. Krzysiu w maju skończy trzy lata i prawie nie mówi więc te zajęcia z SI pomogą mu się pozbierać. 

Wszystkie środki ze zbiórki zostaną przekazane na prywatne wizyty u specjalistów, zajęcia z logopedą oraz niezbędną dla Krzysia terapię.

Bez Waszej pomocy nie jesteśmy w stanie udźwignąć tego finansowo.

Będziemy bardzo wdzięczni za okazaną pomoc dla Krzysia. 

Zrzutka organizowana jest TUTAJ


Drukuj   E-mail