Wydarzenia

W sobotę w Rajczy doszło do zdarzenia drogowego, w wyniku którego, 20-letnia kierująca z obrażeniami ciała, w stanie nieprzytomnym trafiła do szpitala. Kolejny raz apelujemy o rozwagę i ostrożność za kierownicą oraz dostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze. Zmienne warunki pogodowe wymagają od kierowców jeszcze większej koncentracji i uwagi.

Do zdarzenia doszło około 7.20 w Rajczy na ul. Ujsolskiej. Jak wstępnie ustalili policjanci, kierująca seatem 20-letnia kobieta, na prostym odcinku drogi, z nieustalonej przyczyny utraciła panowanie nad pojazdem, zjechała na pobocze drogi i uderzyła w słup energetyczny. W wyniku zdarzenia kierująca doznała obrażeń ciała i nieprzytomna śmigłowcem lotniczego pogotowia ratunkowego została przetransportowana do szpitala. Jak ustalili policjanci 20-latka była trzeźwa.

Po raz kolejny apelujemy o ostrożność i rozwagę za kierownicą i przypominamy, aby zawsze dostosować prędkość do warunków panujących na drodze, pozwoli nam do bezpiecznie dotrzeć do celu.