Biznes

IKEA Żywiec. Nowy sklep tej sieci powstanie przy drodze ekspresowej S1. Pierwsze zakupy zrobimy tam za niewiele ponad rok.

 Najbliższy sklep IKEA odwiedzić można w Katowicach, zatem miłośnicy tej marki z pewnością ucieszą się z informacji, że już wkrótce sklep tej sieci powstanie w Żywcu. Z informacji przekazanych naszemu portalowi wynika, że IKEA powstanie przy zjeździe z drogi ekspresowej S1, w sąsiedztwie restauracji Mc'Donalds. Otwarcie przewidziane jest na rok 2018. Prezes IKEA Polska - Anna Pawlak-Kuliga zauważa, że otwarcie sklepu w Żywcu to efekt konsekwentnie realizowanej strategii rozwoju sprzedaży wielokanałowej w Polsce - "Wierzę, że IKEA Żywiec przyczyni się do wcielania w życie naszej wizji tworzenia lepszego życia na co dzień dla wielu ludzi. Mówiąc wielu mam na myśli naszych klientów, pracowników, dostawców i lokalne społeczności". Ponadto przebudowany zostanie zjazd z ekspresówki, co z pewnością zlikwiduje tworzące się w tym miejscu zatory. Jak będzie wyglądał sklep możecie zobaczyć poniżej w "Galerii".

[SPROSTOWANIE]
Tradycyjnie w pierwszym dniu kwietnia na portalu zywiecinfo.pl zamieściliśmy informację, którą należało potraktować z przymrużeniem oka. W tym roku primaaprilisowym żartem była wiadomość o wybudowaniu w Żywcu sklepu IKEA. Póki co nie ma takich planów, ale sądząc o Waszej reakcji na artykuł - IKEA spotkałaby się z pozytywnym przyjęciem mieszkańców Żywiecczyzny! Jednocześnie gratulujemy czujności Czytelniczkom i Czytelnikom, którzy od razu wyczuli psikus z naszej strony.

Oprac.: PW