Jeleśnia: tradycyjne ozdoby świąteczne - warsztaty i konkurs

Jeleśnia: tradycyjne ozdoby świąteczne - warsztaty i konkurs

Gminny Ośrodek Kultury w Gminie Jeleśnia ogłosił warsztaty i konkurs zwiazane z tradycyjnymi ozdobami świątecznymi z bibuły.

Przedmiotem warsztatów i konkursu są tradycyjne formy ozdób świątecznych z bibuły związanych z okresem Bożego Narodzenia. Udział w warsztatach, które prowadzone będą przez twórczynie ludowe z Gminy Jeleśnia za pośrednictwem Facebooka Gminnego Ośrodka Kultury w Jeleśni, umożliwi dzieciom nabycie umiejętności wykonywania tradycyjnych ozdób świątecznych z bibuły związanych z okresem Bożego Narodzenia. Tematem warsztatów będzie wykonywanie stroików świątecznych ozdobionych szyszkami oraz kwiatami gwiazdy betlejemskiej z bibuły oraz ozdób z bibuły na choinkę.

W konkursie mogą wziąć udział dzieci w wieku szkolnym z Gminy Jeleśnia, a warunkiem udziału jest wysłanie zdjęć co najmniej jednej pracy w terminie do 15 grudnia 2020 na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., podając: imię i nazwisko, wiek, miejscowość autora pracy. Zdjęcia będą prezentowane na Facebooku Gminnego Ośrodka Kultury w Jeleśni. Głosowanie poprzez lajki odbędzie się do 18 grudnia do godz. 12.00.

Zdjęcie: GOK Jeleśnia