Kultura

W Ośrodku Promocji Gminy Węgierska Górka odbył się wyjątkowy bal karnawałowy. Spytacie, dlaczego wyjątkowy? Dlatego, że jego uczestnicy przenieśli się aż na Hawaje!

Na dzieci i ich opiekunów czekała masa atrakcji. Tańce, śpiewy i zabawa z animatorami. Lola i Luna wraz ze swoimi pomocnicami zadbały o to, aby pokonać wszystkie napotkane po drodze przeszkody, począwszy od spóźnienia się na statek, aż do przemierzenia wielu kilometrów, by dotrzeć do miejsca docelowego, jakim była rajska wyspa!

Bal nie mógłby się odbyć również bez Pszczółki Mai, Myszki Minnie oraz uroczego Chase z Psiego Patrolu, którzy porwali tłum do tańca i wywołali uśmiechy na wielu twarzach.

Podziękowania należą się również Stowarzyszeniu Rodziców i Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych "Węgierka", które kolejny rok zadbało o strefę gastronomiczną naszego balu. Oprócz tego Ci wspaniali ludzie obchodzili swoje 10-lecie, z okazji którego przygotowali przepyszny tort dla uczestników imprezy. Życzenia pomyślności i kolejnych pięknych lat działania, od wszystkich mieszkańców naszej gminy, na ręce pani prezes Agnieszki Błażyczek złożył wójt gminy Piotr Tyrlik. Dziękujemy również harcerzom z Hufca ZHP Węgierska Górka oraz wszystkim uczestnikom za tak liczne przybycie! Jesteście najlepsi! Widzimy się za rok - informuje Ośrodek Promocji Gminy Węgierska Górka.