Magazyn

Pomysłów na prezent na 50. urodziny na pewno nikomu nie zabraknie. Możliwości jest przecież mnóstwo – wystarczy tylko wybrać te idealną. Co to oznacza w praktyce? I dlaczego większość upominków koniec końców okazuje się identyczna?

Wiele osób poszukiwania pomysłu na prezent zaczyna w ostatniej chwili, kiedy czasu brakuje już właściwie na cokolwiek. Wielu także ogranicza się w swoich poszukiwaniach do najbliższego supermarketu lub – w nieco lepszych przypadkach – do lokalnej księgarni. W takiej sytuacji trudno oczekiwać, by znalezione upominki wyróżniały się czymś szczególnym. Siłą rzeczy będą one w niemal każdym przypadku identyczne bądź bardzo podobne. Czy można inaczej?

Zdecydowanie tak. Wystarczy sięgnąć po prezenty personalizowane – takie, które przygotowuje się specjalnie z myślą o konkretnej osobie i konkretnej okazji. To najlepszy sposób na to, aby upewnić się, że podarunek będzie jedyny w swoim rodzaju. Wspaniały efekt uzyskać można poprzez umieszczenie na wybranym prezencie własnych napisów, a niekiedy – jeśli tylko projekt na to pozwala – własnych zdjęć. Gotowa dedykacja może przyjmować najróżniejsze postacie. Bardzo często wystarczy już samo imię obdarowanego, czasem przyda się jeszcze data uroczystości, przy jakiej wręczany jest prezent albo kilka słów z życzeniami.

Spersonalizowany prezent na pięćdziesiątkę

Przykładem prostego, ale bardzo efektownego pomysłu jest kartka ze zdjęciem UPOMINEK NA 50. URODZINY. To gratka w szczególności dla tych, którzy wychodzili dotąd z założenia, że okolicznościowe kartki z życzeniami to swego rodzaju przeżytek, że nie ma w nich naprawdę nic interesującego. Otóż w tym przypadku jest zupełnie inaczej. Nie dość, że kartka wyróżnia się bardzo estetycznym projektem, to jeszcze można ozdobić ją własnymi napisami i zdjęciami. Adresat życzeń z całą pewnością nie będzie miał wątpliwości, że została przygotowana specjalnie z myślą o nim.

Innym z personalizowanych prezentów jest etui na okulary INICJAŁY. Jedni w tym wieku już noszą okulary na stałe, inni posługują się nimi tylko od czasu do czasu… Jednym i drugim na pewno przyda się wytrzymałe i eleganckie etui – doskonały pomysł na upominek. Pozostając w kategorii prezentów eleganckich i praktycznych, warto rozważyć także pudełko na zegarki z grawerem PREZENT DLA SZEFA NA URODZINY. Spodoba się każdemu mężczyźnie!

Prezent na 50. urodziny w ogóle nie musi być typowy. Dlaczego by więc nie sięgnąć po kosz piknikowy z wyposażeniem? Większość ludzi dzisiaj spędza zdecydowanie zbyt wiele czasu w pomieszczeniach – każdy zatem sposób, aby zachęcić ich do wyjścia na dwór, na świeże powietrze, będzie dobry. I kosz na piknik idealnie się do tego nadaje – pozostając przy okazji bardzo ciekawą urodzinową niespodzianką. Warto jednak na tym nie skończyć – i od czasu do czasu wybrać się na piknik wspólnie z obdarowaną koszem osobą. Na pewno będzie jej miło!

Jeśli wiec okazja coraz bliżej, zajrzyj na Crazyshop.pl – znajdziesz tam mnóstwo znakomitych pomysłów na nietypowy, zaskakujący prezent na 50. urodziny!