Magazyn

Ośrodek Promocji Gminy Węgierska Górka zaprasza dzieci oraz młodzież w wieku 3-15 lat z terenu gminy wraz z opiekunem na cykl warsztatów przyrodniczych realizowanych w ramach projektu "Dzieciaki na Tropie".


Zajęcia terenowe odbywać się będą w miesiącu wrzesień - październik 2020 r. oraz marzec - czerwiec 2021 r. Zajęcia raz w miesiącu.

Warsztaty mają na celu rozbudzenie u najmłodszych zainteresowania światem przyrody, a także nabycie przez nich umiejętności dochodzenia do wiedzy drogą obserwacji, doświadczeń i wniosków. Uczestnicy poznają zasady poruszania się w terenach leśnych oraz jaki ekwipunek należy przygotować na leśne wycieczki.

Warsztaty są bezpłatne i obowiązują na nie zgłoszenia. Zapisy ruszają od 9 września 2020 r. Uzupełnione karty zgłoszeniowe (dostępne na stronie www.wegierska-gorka.opg.pl) należy dostarczyć mailowo na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub osobiście do Ośrodka Promocji Gminy Węgierska Górka. Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Zgłoszenie przyjmowane jest po oddaniu karty. Decyzje o zakwalifikowaniu uczestnika do projektu podejmuje Organizator. Gdy uczestnik zostanie zakwalifikowany otrzyma informacje zwrotna od organizatora.

W przypadku większej ilości zgłoszeń zostanie utworzona lista rezerwowa uczestników. W przypadku rezygnacji uczestnika z udziału w warsztatach, może zostać zakwalifikowany uczestnik z listy rezerwowej.


Instytucja zarządzająca PROW 2014-2020 Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Impreza zorganizowana przez Ośrodek Promocji Gminy Węgierska Górka zrealizowana w ramach zadania "Dzieciaki na Tropie", współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020.