Oferty sponsorowane

Energylandia została odwiedzona już przez 10 milionów gości! Wczoraj w sposób szczególny powitano rekordowego użytkownika.

Wczorajsza data zapisała się w historii Energylandii w sposób wyjątkowy. Lubiany i ceniony park rozrywki przywitał dziesięciomilionowego gościa od początku swojej działalności.

10-milionowy klient Parku Rozrywki Energylandia

Rekordowym użytkownikiem Energylandii była Pani Monika – nauczycielka z Opola, która odwiedziła to miejsce wraz z mężem Danielem oraz dziećmi: dziewięcioletnim Maxem i sześciolatką Polą. Bilety do Energylandii zakupili wykorzystując środki z Bonu Turystycznego, który w tym miejscu można realizować także za pomocą intuicyjnej i wygodnej w obsłudze strony bon.energylandia.pl

Nie była to pierwsza, a już czwarta wizyta tej rodziny w miejscu dobrej rozrywki, ale najważniejsza jest wyjątkowa nagroda. Rekordowy gość, wraz z najbliższymi, będzie mógł cieszyć się nielimitowaną możliwością wstępu dzięki otrzymanemu voucherowi na rodzinny bilet całoroczny. Dodatkowo powiązany rodzinnie Western Camp Resort ufundował w swoim kompleksie noclegowym niczym z dzikiego zachodu, weekendowy pobyt dla całej rodziny.

Gości więcej niż mieszkańców Chorwacji i Słowacji

10 milionów gości – to dowód na to, że Energylandia stała się jednym z najpopularniejszych turystycznych obiektów w Polsce, do którego przyjeżdżają całe rodziny, młodzież z przyjaciółmi oraz dzieci w różnym wieku.

Zbliżający się wrzesień i październik będą z kolei czasem, kiedy częstymi gośćmi będą uczniowie i nauczyciele przyjeżdżający w ramach organizowanych wycieczek grupowych. Tacy użytkownicy, informuje Energylandia, załapują się na program edutainment, czyli połączenie pokazów edukacyjnych z rozrywką oraz opracowane przez nauczycieli specjalne programy lekcji oparte na atrakcjach znanych z Parku Rozrywki.

Koniec wakacji i… co dalej?

Jakie będą działania Parku Rozrywki Energylandia w najbliższym czasie? Już wkrótce rozpoczną się przygotowania do wydarzeń Polskiej, Złotej Jesieni oraz Oktoberfest, które potrwają w tym roku razem od 5 września do 9 października. W Energylandii powstanie największa w Polsce jesienna dekoracja, w ramach której 70 hektarów powierzchni Parku Rozrywki zostanie przyozdobionych 75 tysiącami dyń, o wadze 150 ton. Ponad to sto tysięcy autorskich dekoracji spowodują, że jesienny widok Energylandii będzie olśniewający i niepowtarzalny!