Oferty sponsorowane

Hurtownia Materiałów Budowlanych - Budowlanka świętuje w tym roku 30. urodziny. W związku z tym dla wszystkich klientów organizowany jest konkurs!

Jedna z największych hurtowni budowlanych na Podbeskidziu - Budowlanka obchodzi w tym roku swoje 30-ste urodziny. Warto zaznaczyć, że w hurtowni możemy zaopatrzyć się w materiały i produkty zakupione bezpośrednio od producentów, dlatego też ceny nie są powiększone o marżę pośredników.  W ofercie Budowlanki znajdziemy wszystkie potrzebne materiały na budowę: 

- fundament (bloczki betonowe, pustaki szalunkowe)

- mury (pustaki ceramiczne i beton komórkowy)

- systemy kominowe

- pokrycia dachowe

- okna

- rynny

- płyty gipsowe

- docieplenie

- artykuły dekoracyjne do ogrodu czy farby.  

Każdy klient może liczyć na dostarczenie materiałów na plac budowy. Możliwa jest również indywidualna wycena materiałów potrzebnych do budowy. 

KONKURS Z OKAZJI 30. URODZIN

Z okazji 30-stych urodzin Budowlanka organizuje konkurs dla swoich klientów. 

Konkurs trwa od 13 Września 2021 do 25 Września 2021.

Zadaniem konkursowym jest wymyślenie hasła reklamowego dla hurtowni Materiałów Budowlanych- Budowlanka.

Do wygrania jest  10x rower górski MTB ST 50 26’’ btwin

Regulamin oraz formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie BUDOWLANKA HURTOWNIA MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH

Może być zdjęciem przedstawiającym stoi, rower i tekst „3hirebkiny drodziny Budowlanki KONKURS 10x ROWER GÃRSKI w DNIACH 13-24 WRZEŚNIA 2021 ZRÓB ZAKUPY ZA MIN. 1000 ZŁ WEŻ UDZIAŁ w KONKURSIE: WYMYŚL HASŁO REKLAMOWE NASZEJ HURTOWNI SZCZEGÓ“ŁY w REGULAMINIE HURTOWNIA MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH ŻYWIEC ,KOPERNIKA 61A WWW.BUDOWLANKA.ZYWIEC.PL BRUK-BET DDRUTEX BMI BRAAS ATLAS SCHIEDEL BORAMAX BUDOWLANKA G Termobet Wienerberger CERAMIKARUDOWLA VELUX swisspor BOLIX® bfb TESsp.zaa STYROBUD GORNO”

Zdjęcie: FB Budowlanka