Jak zaoszczędzić na Święta? Wyjątkowa promocja w Beskid Media

Jak zaoszczędzić na Święta? Wyjątkowa promocja w Beskid Media

Okres świąteczny to z reguły czas wzmożonych wydatków i obciążeń finansowych. Aby nieco obniżyć domowe rachunki za usługi telekomunikacyjne, spółka Beskid Media wprowadziła dla odbiorców specjalną promocję. Wystarczy dobrać choć jedną usługę do Internetu, by cieszyć się opłatami za grosz przez dwa, trzy, a nawet cztery miesiące, w zależności od tego, na ile dodatków zdecydujemy się w ramach jednego pakietu.

Ulubione programy zawsze w zasięgu wzroku

Świąteczne premiery mogą przyspieszyć decyzję o zakupie nowoczesnej telewizji z atrakcyjnym pakietem programów. Abonenci Beskid Media zyskają na promocji nie tylko obniżonymi rachunkami, ale zdobędą też dodatkowe korzyści. Cyfrowa telewizja kablowa to gwarancja działania bez zakłóceń nawet w trudnych warunkach atmosferycznych. Oprócz tego posiadanie dekodera sprawia, że telewidzowie nie muszą martwić się przejściem na nowy standard odbioru sygnału cyfrowego, wprowadzany w całej Polsce. Sprzęt umożliwia odbiór standardu DVB-T2 bez konieczności wymiany odbiornika czy zakupu dodatkowego tunera. Kolejną zaletą jest sama funkcjonalność platformy telewizyjnej Beskid Media. Ultranagrywarka pozwala zlecać nagrania ulubionych programów, zarządzać nimi, a także oglądać wybrane programy nawet 7 dni wstecz. Dzięki temu nie przegapimy już żadnych interesujących nas filmów czy seriali.

Wtrąć swoje 3 grosze

Ilość wykonywanych połączeń przy okazji Świąt wzrasta. Składamy życzenia, odświeżamy kontakty. Pakiet rozmów bez limitu z pewnością przyda się w najbliższym czasie. W promocji wielkanocnej od Beskid Media wybór telefonii stacjonarnej i/lub komórkowej do pakietu Internetu z telewizją pozwoli nie tylko oglądać, ale też rozmawiać za grosz miesięcznie przez trzy, a nawet cztery kolejne miesiące.

Spokojna głowa na Święta i nie tylko

Promocja, choć wielkanocna, trwa aż do końca kwietnia. Mogą z niej skorzystać zarówno nowi, jak też obecni klienci – pod warunkiem dobrania przynajmniej jednej usługi do umowy. Oferta obejmuje osoby fizyczne i prowadzące jednoosobowe działalności gospodarcze. Szczegóły i regulamin znajdują się na stronie www.beskidmedia.pl. Informacji udzielają też konsultanci pod numerem telefonu: (33) 333 88 88.

beskidmedia2