Krzyżówki ze światłowodem od Beskid Media

Krzyżówki ze światłowodem od Beskid Media

W niewielkiej wsi Krzyżówki, położonej w gminie Jeleśnia, została uruchomiona sieć światłowodowa. To niewątpliwy sukces kilku podmiotów, które aktywnie zaangażowały się, aby z powodzeniem zrealizować projekt. Do współpracy z lokalnym operatorem, spółką Beskid Media, włączyli się nie tylko mieszkańcy, ale też przedstawiciele miejscowych władz oraz generalny wykonawca inwestycji – firma Wasko SA.

Jak podkreśla Beskid Media, dotarcie ze światłowodem do tej lokalizacji nie było łatwe:

- Doceniamy działania lokalnej społeczności i starania głównego wykonawcy, dzięki którym udało się zrealizować projekt. Zależy nam, aby wszyscy mieli możliwość dostępu do korzyści, jakie płyną z szybkiego łącza światłowodowego. Cieszymy się, że z tej szansy mogą teraz skorzystać mieszkańcy Krzyżówek – mówią przedstawiciele spółki.

Mapa obszarów, na których uruchomiono łącze światłowodowe od Beskid Media, znajduje się na stronie: https://www.beskidmedia.pl/artykul/453/45/Krzyzowki-ze-swiatlowodem/. Osoby zainteresowane skorzystaniem z usług Internetu, telewizji oraz telefonii stacjonarnej i komórkowej, mogą kontaktować się w tej sprawie z Biurem Obsługi Klienta pod numerem telefonu: (33) 333 88 88.

Beskid Media to jeden z największych na Podbeskidziu dostawców usług telekomunikacyjnych, docierający już do ponad 24 000 abonentów. Więcej o ofercie i działaniach operatora można przeczytać na stronie operatora.