Oferty sponsorowane

Na kulinarnej mapie naszego miasta, pojawił się nowy lokal. Nie byłoby w tym nic niezwykłego, gdyby nie fakt, że miejsce to oferuje pyszne, ręcznie robione pączki!

Smaczne pączki w centrum miasta

Pączkarnia Tradycyjna znajduje się przy ulicy Mickiewicza 1 w Żywcu. Jest to niezwykle klimatyczne miejsce, zlokalizowane blisko żywieckiego rynku, w którym możemy posmakować ręcznie robionych i smażonych na miejscu pączków. Smakołyki przygotowywane są na bieżąco. W lokalu znajdują się stoliki, dlatego też pączki możemy zjeść od razu na miejscu lub zabrać na wynos. Jeśli zdecydujemy się na opcję zjedzenia pączka na miejscu możemy również zamówić kawę lub inny napój.

Kilkanaście różnych smaków

W Pączkarni Tradycyjnej każdy znajdzie coś dla siebie. Zjemy tu pączki w ponad dwudziestu różnych smakach! W ofercie są m.in. róża, nutella, pistacja, słony karmel, gruszka, śliwka, kokos, adwokat, marakuja, wiśnia, malina, szarlotka, pomarańcza, owoce leśne, biała czekolada, marcepan, tiramisu, kukułka, kinder bueno, oreo a nawet ze szpinakowym nadzieniem. Ważne jest to, że pączki robione są według tradycyjnej receptury i przygotowywane zgodnie z kunsztem piekarskim, dlatego też możemy cieszyć się tradycyjnym, zdrowym i pysznym wyrobem.

Każdy dzień jest dniem dobrym na pączka

Pączkarnia Tradycyjna otwarta jest codziennie, od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 17:00 a w weekend od 9:00 do 17:00. Warto zaznaczyć, że jest to pączkarnia lokalu 3 Poziomki. 

Więcej informacji znajdziecie TUTAJ