Oferty sponsorowane

30 października 2023 r. na dziedzińcu Starego Zamku w Żywcu odbędzie się pokaz kulinarny wraz z poczęstunkiem znakomitego kucharza i prezentera telewizyjnego Pascala Brodnickiego!

Wydarzenie odbędzie się 30 października o godzinie 13.00 na dziedzińcu Starego Zamku w Żywcu. Na kulinarną wędrówkę po smakach zabierze nas znakomity kucharz, prezenter telewizyjny i autor książek Pascal Brodnicki. Odbędą się dwa pokazy, jeden o godzinie 13.00, drugi o 14.15. To będzie nie tylko opowieść o żywieckich smakach, ale kulinarna podróż, której celem jest zachwyt nad bogactwem naszej kuchni.

Wydarzenie realizowane jest w ramach projektu "Żywiec - miasto mnóstwa możliwości" finansowanego ze środków Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Przypomnijmy, że 15 września 2023 r. Miasto Żywiec podpisało z Ministerstwem Funduszy i Polityki Regionalnej umowę na realizację projektu pn.: ,,Żywiec – miasto mnóstwa możliwości” o wartości 100 000,00 zł. Projekt dofinansowany w 100% w formie dotacji ze środków Funduszu Rozwoju Regionalnego, jest nie tylko wyrazem zaangażowania w rozwijanie potencjału lokalnego, ale także okazją do promowania naszej pięknej miejscowości.

Wstęp na wydarzenie bezpłatny!

pascal