Oferty sponsorowane

Firma TELICO istniała na rynku od 2010 roku. Początkowo jej siedziba mieściła się przy ulicy Fabrycznej w Żywcu, później przeniosła się do budynku przy ulicy Ks. Pr. Stanisława Słonki. Obecna lokalizacja zostanie zachowana również po połączeniu spółek, stając się drugim – po Kętach – stacjonarnym Punktem Obsługi Klienta.

Przejęcie TELICO Sp. z o.o. przez Beskid Media Sp. z o.o. dokonało się w drodze tzw. sukcesji uniwersalnej, co oznacza między innymi, że z dniem 21 grudnia 2020 r. Beskid Media przejęła wszystkie należności i zobowiązania TELICO oraz wstąpiła we wszystkie prawa i obowiązki przejętej firmy, stając się również stroną wszystkich umów zawartych przez TELICO w przeszłości, o ile obowiązują one nadal. Nastąpiło to z mocy prawa, automatycznie, bez konieczności zawierania jakichkolwiek aneksów lub dodatkowych porozumień, jako skutek wpisu połączenia spółek do Krajowego Rejestru Sądowego. Oba podmioty działają od tej pory pod wspólną nazwą Beskid Media Sp. z o.o.

Dla dotychczasowych abonentów TELICO zmienią się w praktyce tylko dwie kwestie: nazwa i adres siedziby podmiotu świadczącego usługi oraz będącego Administratorem Danych Osobowych – od teraz będzie nim Beskid Media Sp. z o.o. - a także indywidualny numer rachunku bankowego, który zostanie wysłany pocztą do każdego klienta.

- Warunki umowy zawartej między abonentami a spółką TELICO nie ulegają zmianie. Nadal obowiązuje ta sama umowa i nie ma potrzeby dokonywania przez klienta jakichkolwiek czynności, by dalej korzystać z oferty usług telekomunikacyjnych – podkreśla Zarząd Spółki Beskid Media. - Połączenie spółek oznacza polepszenie jakości realizowanych przez nas działań oraz możliwość rozbudowy szerokopasmowej sieci światłowodowej na terenie powiatu żywieckiego. Cieszymy się, że światłowód łączy teraz nasze wspólne grono ponad 25 000 klientów – dodają przedstawiciele firmy.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości firma Beskid Media pozostaje do dyspozycji klientów pod numerem telefonu: (33) 333 88 88, bądź adresem mailowym: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Tymi drogami można również kontaktować się w sprawie poznania oferty.

Więcej informacji o działaniach firmy można przeczytać na stronie: https://www.beskidmedia.pl/artykul/474/45/Telico-dolacza-do-grupy-Beskid-Media/.