Wspieraj WOŚP i zobacz sieć Beskid Media z lotu ptaka!

Wspieraj WOŚP i zobacz sieć Beskid Media z lotu ptaka!

29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już 31 stycznia. W tym roku Fundacja wspiera oddziały laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Przyłącz się do akcji i wylicytuj Dzień z Beskid Media!

Podczas dnia spędzonego w siedzibie firmy będzie można odwiedzić miejsca, których nie zobaczył żaden klient, poznać pracę poszczególnych działów, zaprojektować odcinek sieci światłowodowej, a także dowiedzieć się, jak wygląda montaż routera u klienta, odkryć serwerownię i zaprojektować własny gadżet firmowy. Zwycięzca licytacji wybierze się też na wycieczkę w miejsce budowy sieci, gdzie samodzielnie zespawa światłowód. Następnie, wraz z osobą towarzyszącą, zostanie zaproszony na wspólną kolację z właścicielami Spółki, a w wybranym przez siebie terminie będzie mógł zobaczyć sieć Beskid Media z lotu ptaka. Przelot motoszybowcem Dimona przygotowała Górska Szkoła Szybowcowa Aeroklubu Polskiego „Żar”.

- Zachęcamy do licytacji i wspierania kolejnego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – mówią przedstawiciele Beskid Media. - Aukcja internetowa to dobre rozwiązanie, kiedy wolimy pozostać w domu, jednocześnie chcąc pomagać. Zapraszamy do włączenia w akcję swoich bliskich i znajomych, aby dzięki temu jak najwięcej specjalistycznego sprzętu mogło trafić do oddziałów szpitalnych.

Chętnych do udziału w licytacji kierujemy na stronę: https://allegro.pl/oferta/zobacz-siec-beskid-media-z-lotu-ptaka-10144487759?fbclid=IwAR3ROvVfkdxjHTd8CCQcxbR2pDDRmyBVHME85ckOxXRWVCBIZ2Jx33bq56Q.

Podczas licytacji należy pamiętać o konieczności dostosowania poszczególnych punktów programu do sytuacji epidemicznej, jaka będzie występować w Polsce w momencie chęci zrealizowania wygranej