Wydarzenia

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Bielsku-Białej Filia w Żywcu serdecznie zaprasza na kolejne spotkanie w ramach Klubu Rodzica. Spotkanie odbędzie się 3 lutego br. o godzinie 16.00 w Czytelni.

– Tym razem czeka nas bardzo inspirujące spotkanie w trakcie, którego będziemy mieli możliwość uczestniczyć w szkoleniu Pani Karoliny Machowskiej, doradcy noszenia dzieci. Temat prelekcji „Rodzicielstwo bliskości na przykładzie chustonoszenia”. Szczególne zaproszenie kierujemy do wszystkich rodziców oraz przyszłych mam. Jeśli chcecie dowiedzieć się czym jest chustonoszenie oraz czy warto nosić swoje dziecko, bądźcie z nami koniecznie w środę i wysłuchajcie historii pt. Noszenie to moja pasja... - mówi kierownik żywieckiej filii Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Bielsku-Białej Kornelia Gąsiorek.

Spotkanie jest ogólnodostępne i nie trzeba dokonywać wcześniejszych zapisów. Po wykładzie można otrzymać jednak zaświadczenie uczestnictwa w szkoleniu, w tym przypadku osoby chętne prosimy o zapisanie celem przygotowania dokumentu.

Wszelkie dodatkowe informację można uzyskać pod numerem telefonu 33 861 35 64 u Pani Kornelii Gąsiorek oraz pod numerem 505 897 896 u Pani Anny Stasica.

Źródło: informacja prasowa