Wydarzenia

Od kilu dni policjanci przekazują do placówek pomocowych pudełka pełne fantastycznych zabawek. To kontynuacja akcji „Pomaganie jest proste”, która rozpoczęła się w żywieckiej komendzie Policji. Teraz swoim zasięgiem objęła już cały powiat. Dorośli, ze swoimi pociechami przekazują zabawki, aby dały radość innym, które z różnych powodów nie mogą ich mieć. Serdeczne podziękowania składamy wszystkim, którzy okazali ogromne serce i dołączyli do akcji!


Zbiórkę zabawek kontynuują policjanci, ale też mieszkańcy Żywiecczyzny, którzy bardzo zaangażowali się w akcję i praktycznie codziennie przywożą do żywieckiej komendy policji torby wypełnione maskotkami, autkami i innymi niespodziankami.

policjantka obok radiowozu w którym są zabawki

Dzięki temu, mundurowi już dwukrotnie odwiedzili żywiecki mops oraz powiatowe centrum pomocy rodzinie, przekazując pudełka pełne fantastycznych przytulanek, gier, książek, puzzli i wielu innych wspaniałości. Wizytę z wypchanym po brzegi zabawkami radiowozem złożyli także w gminnym ośrodku pomocy społecznej w Lipowej. Zabawki za pośrednictwem pracowników socjalnych trafią do dzieci, które z nadzieją będą wyczekiwać bożonarodzeniowych prezentów. Mamy nadzieję, że sprawią radość i szczęście niejednemu maluchowi.