SKO w Międzybrodziu Żywieckim walczy o 10000zł!

SKO w Międzybrodziu Żywieckim walczy o 10000zł!

Po zeszłorocznym sukcesie Szkoły Podstawowej w Międzybrodziu Żywieckim i wygranej 2000zł w konkursie dla Szkolnych Kas Oszczędności przyszła kolej na kolejną szansę, tym razem jeszcze bardziej prestiżową. Dzięki licznym działaniom z zakresu przedsiębiorczości i ekonomii szkoła znalazła się w gronie laureatów i jako jedna z 10 placówek oświatowych w całej Polsce walczy w etapie krajowym o nagrody 20000zł, 15000zł i 10000zł oraz nagrodę internautów w wysokości 10000zł. Ta ostatnia przypadnie w udziale szkole, która w okresie trwania konkursu, tj. do 10 września, do godz. 15:00 zdobędzie najwięcej głosów.

Jak głosować? Aby oddać głos należy wejść na stronę PKO Banku Polskiego https://www.pkobp.pl/glosowanie-internautow/, odnaleźć pracę konkursową Szkoły Podstawowej
w Międzybrodziu Żywieckim, wpisać swój adres e-mail i imię oraz potwierdzić głos w odebranej
z banku wiadomości. Bezpośrednie linki do głosowania znajdują się na stronie internetowej szkoły oraz na profilu facebookowym. Z jednego e-maila można oddać tylko jeden głos w trakcie trwania konkursu.

Praca konkursowa opublikowana na stronie organizatora pokazuje jak wiele działań udało się zrealizować mimo utrudnionej sytuacji związanej z pandemią. Były to między innymi zajęcia
z przedsiębiorczości, kiermasze, zbiórki makulatury, konkursy czy wirtualne wycieczki po banku.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Kalkulator kredytowy - dlaczego warto z niego korzystać?

SKO w Międzybrodziu Żywieckim działa już piąty rok i w tym czasie zdobyła szereg nagród:

  • Srebrną odznakę i 2000zł w 2020r.
  • Brązową odznakę i 1000zł w 2019r.
  • Brązową odznakę i 1000zł w 2018r.
  • Dwie nagrody bloga miesiąca i 2x 1000zł w 2020r.
  • Nagrodę w postaci robota do programowania na 85-lecie SKO.

Fundusze pozyskane w ten sposób zostały wykorzystane na zakup wyposażenia oraz książek do biblioteki szkolnej, gabinetu pedagoga, a także na bieżące potrzeby. Wygrana w głosowaniu byłaby dla szkoły szansą na realizację kolejnych działań. Z góry dziękujemy za każdy, cenny głos.

 Opiekun SKO- Marta Andrusiewicz

 

 


Drukuj   E-mail