Kultura

Marcin Twardysko, dziennikarz znany z organizacji Juszczyna Festiwal oraz swoich działań społecznych próbuje swoich sił jako satyryk i wciela się w rolę gwiazdora muzyki disco. Opublikował właśnie pierwszy utwór w ramach projektu TWARDISCO.

 „Życie jest zbyt krótkie, żeby czegoś żałować. Pojawił się pomysł, jest działanie. Przede wszystkim do wszystkiego trzeba mieć wielki dystans. Tego się nauczyłem. Ludzie lubią disco, to dostaną disco. Co z tego wyjdzie, czas pokaże” -odpowiada Marcin.

Premierowy koncert projektu TWARDISCO odbędzie się już 27 lipca podczas tegorocznej edycji charytatywnego Juszczyna Festiwal. Dziennikarz zaprezentuje utwór który będzie hymnem festiwalu.

W tym roku festiwal gra dla Ignasia zmagającego się z niedorozwojem kości oraz na rzecz wsparcia zbiórki na zakup defibrylatora AED dostępnego w Juszczynie.

 Organizatorzy przygotowali masę atrakcji dla dzieci i dorosłych oraz wiele wartościowych licytacji. Na scenie Juszczyna Festiwal wystąpi zespół Baciary, Long&Junior oraz mnóstwo lokalnych artystów. Pojawi się także międzynarodowy DJ Ralphizzo, który rozkręci imprezę w klimatach afodance. To wszystko sprawi, że festiwal ponownie będzie prawdziwą muzyczną mieszkanką najbardziej tanecznych hitów!