Magazyn

W ofercie wielu salonów samochodowych znajdują się fabrycznie nowe samochody gotowe do odbioru od ręki. Takie rozwiązanie niesie za sobą wiele zalet, związanych chociażby z brakiem konieczności wielomiesięcznego oczekiwania na zamówiony pojazd. Jak wygląda zakup samochodu dostępnego od ręki w salonie? Oto krótki przewodnik! Jakie samochody dostępne są do odbioru w salonie w Rybniku?

Rybnicki salon samochodowy posiada w swojej ofercie szeroką gamę pojazdów dostępnych do odbioru od zaraz. Zdecydowana większość samochodów to najpopularniejsze modele marki Audi, takie jak A3, A4, A6, czy cieszący się coraz większym zainteresowaniem e-tron GT. Lista dostępnych aut ulega systematycznym zmianom. Warto jednak podkreślić fakt, że Audi gotowe do odbioru to fabrycznie nowe samochody, które nie były dotąd użytkowane, a co za tym idzie, nie posiadają przebiegu. Decydując się na zakup samochodu wprost z salonu, klienci mogą załatwić wszelkie formalności od ręki, nie tracąc czasu na wielokrotne wizyty u dealera Audi. Istotną kwestią jest fakt, że w ofercie aut gotowych do odbioru zawierają się w głównej mierze dobrze wyposażone egzemplarze, które łączą w sobie bogate wyposażenie oraz ekonomiczne, a przy tym bardzo dynamiczne jednostki napędowe. Dzięki temu nowo zakupiony samochód będzie gwarantować wysoki poziom komfortu w każdych warunkach jazdy.

 

Silnik benzynowy, wysokoprężny czy elektryczny? Które Audi gotowe do odbioru wybrać?

Klienci zainteresowani zakupem aut gotowych do odbioru, mogą wybierać spośród wielu różnych form napędu. W salonie samochodowym w Rybniku dostępne są pojazdy z silnikiem benzynowym, jak i wysokoprężnym. Oba rozwiązania posiadają swoich zwolenników, a wybór powinien być podyktowany przede wszystkim indywidualnymi preferencjami i potrzebami przyszłego właściciela. Ciekawym rozwiązaniem, niezależnie od tego, czy pojazd będzie użytkowany w ruchu miejskim, czy też w trasie, może być elektryczny układ napędowy. Tak zwane "elektryki" cechują się doskonałymi osiągami i umiarkowanym apetytem na energię elektryczną. Stały rozwój tej gałęzi przemysłu motoryzacyjnego sprawia, że nowe, elektryczne modele Audi gotowe do odbioru zapewniają duży zasięg na jednym ładowaniu, dzięki czemu doskonale sprawują się nawet podczas dalekich, zagranicznych podróży.

Jak wygląda zakup samochodów dostępnych na miejscu w salonie?

Audi gotowe do odbioru to propozycja skierowana szczególnie do osób i firm, które nie są zainteresowane oczekiwaniem na produkcję zamówionego pojazdu. Fabrycznie nowe auta oczekują na klientów na parkingu salonu samochodowego, gdzie można w każdej chwili dokonać oględzin danego egzemplarza Audi. Jeżeli pojazd przypadnie klientowi do gustu, rozpoczyna się proces zakupowy. Salon sporządza stosowną dokumentację, a przyszły właściciel zobowiązany jest do zapłaty za zakupiony samochód oraz dopełnienia formalności związanych z rejestracją, czy ubezpieczeniem swojego nowego pojazdu. Co istotne, polisę ubezpieczeniową można zakupić w salonie Audi w Rybniku, który oferuje klientom kompleksową obsługę ubezpieczeń.

Dlaczego warto wybrać Audi gotowe od ręki?

Samochody Audi gotowe do odbioru z wielu względów stanowią bardzo atrakcyjną propozycję zarówno dla klientów prywatnych, jak i biznesowych. Podstawowym zagadnieniem jest fakt, że w przypadku indywidualnie personalizowanych pojazdów, przyszły właściciel musi oczekiwać na produkcję oraz dostawę danego egzemplarza. Taki proces trwa od kilku do nawet kilkunastu miesięcy, w zależności od zakresu dodatkowych opcji wyposażenia. Audi gotowe do odbioru można zakupić oraz użytkować niemalże od zaraz. Klient może wejść w posiadanie nowego auta podczas jednej wizyty w salonie samochodowym w Rybniku. Pojazdy dostępne do odbioru cechują się także atrakcyjną ceną, często niższą aniżeli ma to miejsce w przypadku indywidualnie konfigurowanych egzemplarzy. Co więcej, cena końcowa samochodu z pewnością nie ulegnie zmianie, co może mieć miejsce w przypadku pojazdów zamówionych kilka miesięcy wcześniej. 

Audi gotowe do odbioru a finansowanie leasingiem?

Z pewnością nie każdy wie, że samochody dostępne od ręki w salonie sprzedaży, można zakupić z finansowaniem w formie leasingu, czy najmu długoterminowego. Salon samochodowy dokonuje transakcji, wystawiając stosowną fakturę VAT na zakupiony pojazd. Oznacza to, że klient może bez żadnego problemu załatwić wszelkie formalności związane z zewnętrznym finansowaniem. Inną, równie ciekawą propozycją jest skorzystanie z finansowania oferowanego przez salon samochodowy w Rybniku. Specjalista od spraw leasingowych z pewnością opracuje możliwie jak najbardziej przystępne i korzystne warunki spłaty ratalnej.

 

–