Magazyn

Nagranie przedstawia dwie kobiety, które w nocy przechodzą przez przejście podziemne w Żywcu-Zabłociu. Obie są w doskonałym nastroju, do tego stopnia, że jedna z nich fika koziołki. Kobieta zmienną jest - to stara prawda i również na tym filmie potwierdza się to powiedzenie, gdyż jedna z bohaterek na końcu przejścia zrywa tapetę. Być może jest to efekt zdenerwowania?

Jak poinformował burmistrz Żywca Antoni Szlagor - Film, który Państwu dzisiaj prezentuje może byłby nawet śmieszny, gdyby nie był... tragiczny.
Sylwestrowa noc, z 31 grudnia na 1 stycznia 2022 roku. Przejście podziemne w Żywcu. Zapewne z jakiejś imprezy wracają dwie dziewczyny. Można przypuszczać, że zabawa była przednia. Do tego stopnia, że jedna z nich - pewnie z radości - fika koziołki. Gdy dochodzi do końca przejścia zrywa fragment tapety, która dzięki wsparciu Grupy Żywiec pozwoliła kilka lat temu na zasłonięcie obskurnych dotychczas ścian tego miejsca. Przez chwilę było ładnie, teraz znowu wracamy do przeszłości. Na tym filmie nie widać twarzy. Monitoring pozwolił jednak na ich uchwycenie w innym miejscu, sprawa jest w toku. Szkoda, że fajna impreza zakończyła się dewastacją miejskiego mienia.