Magazyn

16 lipca tego roku nad Koszarawą rozpętała się wielka burza. Jeden z piorunów trafił w nowo wybudowany dom, który był spełnieniem marzeń i wynikiem ciężkiej pracy mężczyzny, który zawsze był życzliwy dla innych. Dziś to właśnie on potrzebuje pomocy.

 Siostra mężczyzny na założonej zbiórce napisała:

Po południu 16 lipca 2023 r. nad Koszarawą rozpętała się wielka burza. Jeden z piorunów trafił w nowo zamieszkały dom mojego brata. Dom ten był spełnieniem marzeń i wynikiem ciężkiej pracy. Mój brat znany jest z tego, że zawsze pomaga potrzebującym. Od wielu lat jest honorowym dawcą krwi i działaczem społecznym. Jako ochotniczy strażak OSP Koszarawa zawsze służył ludziom w kryzysowych sytuacjach, niestety dziś sam się w niej znalazł. Będę bardzo Wdzięczna za każdą wpłatę, która pomoże odbudować to co zostało zniszczone przez ogień.

W wyniku pożaru i akcji ratowniczej cała konstrukcja dachu wraz z poszyciem wymaga wymiany. Piętro budynku w większości zostało zniszczone i wymaga całkowitej odbudowy. Na parterze woda zalała praktycznie wszystko. Straty nadal są liczone.

Dziękuję każdemu z osobna za okazane serce i wsparcie finansowe.

 

LINK DO ZRZUTKI ZNAJDZIECIE TUTAJ

 

Zdjęcie: zrzutka.pl