Magazyn

Podział łazienki na poszczególne strefy to bardzo dobre rozwiązanie. Dzięki temu można zadbać o to, aby pomieszczenie było jak najbardziej funkcjonalne. Szczególną uwagę warto poświęcić strefie kąpielowej. Jak urządzić tę przestrzeń, aby umilić sobie relaks po ciężkim dniu lub przygotować się do nowych wyzwań? Poniżej znajdziesz kilka ważnych porad.

Czy wanna łazienkowa to dobre rozwiązanie?

Strefa kąpieli powinna być urządzona w taki sposób, aby spełniała najważniejsze oczekiwania domowników. Najważniejszym elementem tego miejsca jest oczywiście wanna, prysznic lub rozwiązanie 2 w 1. Co wybrać? Należy wziąć pod uwagę czynniki indywidualne, takie jak wiek i możliwości domowników, indywidualne potrzeby. Warto poznać zalety i wady każdego rozwiązania, aby dokonać odpowiedniego wyboru. Oto kilka informacji o wannie:

 • Kąpiel w wannie to świetny element domowego SPA. Wiele osób nie wyobraża sobie braku możliwości skorzystania z takiej opcji.
 • Wanna może być stylowym dodatkiem aranżacyjnym. 
 • Szeroka gama produktów sprawia, że bez względu na styl pomieszczenia można znaleźć odpowiedni produkt.
 • Wanna to doskonałe rozwiązanie w przypadku rodzin z dziećmi.
 • Niestety korzystanie z wanny nie jest ekologicznym rozwiązaniem.
 • Kąpiel w wannie kosztuje więcej niż prysznic oczyszczanie pod prysznicem.

Kabiny Prysznicowe – czy warto?

Również korzystanie z prysznica ma kilka zalet oraz wad. Oto najważniejsze:

 • Dużą zaletą prysznica jest możliwość szybkiego i wygodnego oczyszczenia ciała.
 • Kabina prysznicowa zajmuje niewiele miejsca.
 • Wystarczy zamontować dysze masujące, aby skorzystać z relaksującego masażu pod prysznicem.
 • Prysznic sprawdzi się świetnie w przypadku osób starszych.
 • Relaks pod prysznicem nie każdemu przypada do gustu.
 • Czyszczenie kabiny prysznicowej zajmuje więcej czasu i pochłania więcej energii niż sprzątanie wanny.

Jeśli zarówno prysznic, jak i wanna wydają Ci się dobrym rozwiązaniem, postaw na produkt 2 w 1, a na pewno się nie zawiedziesz.

Jaką baterię łazienkową wybrać?

Ważnym elementem w strefie kąpieli jest bateria łazienkowa. Jaką wybrać? Przede wszystkim warto postawić na wysoką jakość. Dzięki temu można mieć bowiem pewność, że produkt posłuży dobrze przez wiele lat. Jeśli szukasz różnorodnej oferty i zależy Ci na solidnym produkcie, sprawdź ofertę sklepu Renovey, a na pewno się nie zawiedziesz. Zakupy przez internet mają wiele zalet. Dzięki nim sprawnie znajdziesz to, czego potrzebujesz i to bez wychodzenia z domu. Warto pamiętać, że oferta jest dostępna przez cały czas, możesz więc skorzystać z niej w dogodnej dla siebie chwili.

Idealna bateria łazienkowa to taka, która zapewnia wygodne korzystanie z łazienki. Produkt powinien umożliwiać sprawne dostosowanie ustawień do indywidualnych potrzeb. Doskonale sprawdzi się bateria z termostatem, dzięki któremu można uniknąć szoku, jaki wywołuje nagła zmiana temperatury wody podczas kąpieli. Pamiętaj, że ten element wyposażenia powinien tworzyć spójną całość z innymi. Znaczenie ma nie tylko styl baterii, ale także kolorystyka. Przed wybraniem się na zakupy, dowiedz się, jakie cechy charakterystyczne ma styl aranżacyjny panujący w Twojej łazience. Dzięki temu bez trudu wybierzesz odpowiednią baterię łazienkową.