Oferty sponsorowane

Już niebawem odbędą się Dni Otwarte w Hurtowni Materiałów Budowalnych - Budowlanka! Z okazji Dni Otwartych właściciele przygotowali atrakcyjny konkurs!

Hurtownia Materiałów Budowalnych - Budowlanka, która zlokalizowana jest przy ulicy Kopernika 61a w Żywcu już od ponad 20 lat organizuje Dni Otwarte, podczas których klienci mogą bliżej zapoznać się z ofertą sklepu, a także spotkać z producentami materiałów budowlanych. 

W ofercie materiałów budowalnych znajdziemy m.in. kostkę brukową, bramy garażowe, fundamenty, mury, pokrycia dachowe, systemy kominowe, płyty gipsowe oraz osb, wełna mineralna, okna, drzwi, stropy czy farby wewnętrzne. Budowlanka posiada bardzo dobre zaplecze techniczne. Każdy może liczyć na dostarczenie materialów na plac budowy, co warto zaznaczyć prowadzona jest również indywidualna wycena materiałów potrzebnych do budowy wymarzonego domu. W ofercie jest także bardzo duży wybór kamieni elewacyjnych, grysów i otoczaków.

Dni Otwarte 2022 zaplanowano na 19-24 września. Z tej okazji organizowany jest konkurs, w którym do wygrania jest 10x hulajnoga elektryczna. Waurnkiem uczestnictwa w konkursie jest zakup lub zamówienie materiałów w dniach 19-24 września za kwotę powyżej 5 tys złotych i wymyślenie hasła reklamowego hurtownii.

Podczas Dni Otwartych każdy klient zostanie poczęstowany domową zapiekanką z pieca chlebowego. 

 

konkurs_poziom_maly.jpg


Więcej szczegółów pod numerem telefonu 33 475 40 00 lub www.budowlanka.zywiec.pl

 

 1_6.jpg