Oferty sponsorowane

Śnieg, ferie, narty, weekend! Zima to wspaniała pora dla wszystkich fanów zimowego szaleństwa, również tych najmłodszych. W powiecie żywieckim dzieciaki mogą szkolić swoje umiejętności na stoku Dimbo Family Park, który znajduje się w gminie Lipowa, a dokładniej w Zimniku!

Dolina Zimnika położona u podnóża góry Skrzyczne jest kolejnym, wspaniałym miejscem gdzie instruktorzy z Przedszkola i Szkoły Narciarskiej DIMBO wtajemniczają najmłodszych adeptów w tajniki narciarstwa. Nauka w tym miejscu będzie przyjemna, ponieważ do głównych atutów stoku należy to, że nie jest zatłoczony, a dojazd jest łatwy i szybki. Mieszkańcy naszego powiatu oraz turyści mają do dyspozycji trzy wyciągi narciarskie, karuzelę śnieżną oraz tor pontonowy, a także snotubingowy.

Co więcej możemy podziwiać piękny widok na Babią Górę!

Przy stoku znajduje się Przedszkole i szkoła narciarska DIMBO z wykwalifikowaną kadrą. Zajęcia odbywają się codziennie, również w weekendy. 

Warto dodać, że rozpocząć naukę można w każdy dogodny dla nas dzień tygodnia. Nauka podzielona jest na dwa etapy. W pierwszym etapie instruktorzy prowadzą zajęcia praktycznie indywidualnie z każdym dzieckiem. Dopiero w drugim etapie dzieci, które osiągnęły już umiejętność samodzielnego poruszania się na stoku (jazda wyciągiem, hamowanie) dzielone są na grupy pod względem umiejętności (4-6os.).

Z cennikiem oraz karnetami możecie zapoznać się na stronie DIMBO. 

Więcej informacji o Przedszkolu i szkole narciarskiej DIMBO na oficjalnej stronie

 

KONTAKT:

Tel. +48 508 430 410
Tel. +48 512 431 460
Tel. +48 502 429 536
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dimbo to Biuro Turystyki Rodzinnej & Ośrodki narciarskie przyjazne dzieciom. Firma organizuje zarówno pobyty w polskich górach, jak i rodzinne wyjazdy za granicę. Na terenie śląska posiada 5 ośrodków w:

  • Korbielowie
  • Kocierzu
  • Zimniku
  • Szczyrku
  • Wiśle.

Więcej informacji znajdziecie na stronie Przedszkola i szkoły narciarskiej DIMBO oraz na  fanpage'u Facebook.