Oferty sponsorowane
Już niebawem ferie zimowe, które odbędą się dla woj. Śląskiego w terminie 14.02. - 25.02.2022 r.  Jak co roku Szkoła Tańca i Ruchu DANCE 4 YOU przygotowała atrakcyjną ofertę.
Oferta dla dzieci: TANECZNE ZIMOWISKO podczas którego w terminie 21-25.02.2022 r. (od pon.-pt. w godz. 8:00-16:00) czeka wiele niespodzianek, m.in. wyjazd do AquaParku w Tychach, Teatru Banialuka w Bielsku białej, Parku Trampolin PARABOLA w Czechowicach-Dziedzicach, Kina Helios w Bielsku Białej czy Sala zabaw FIKOŁKI w Bielsku Białej. Dodatkowymi atrakcjami będą: warsztaty taneczne, muzyczne, plastyczne czy animacje, gry i zabawy. W cenie ujęte są wszystkie atrakcje, opieka instruktorów, ubezpieczenie i wyżywienie (obiad + podwieczorek).
Oferta dla młodzieży: WINTER WORKSHOPS, czyli 5 dniowe warsztaty z najlepszymi instruktorami w Polsce w dwóch profilach: STREET oraz JAZZ. Podczas warsztatów, które odbędą się w terminie 14-18.02.2022 r. (od pon-pt w godz. 9:00-16:00) czeka na młodzież 3 zajęcia po 1,5 h w każdy dzień z innym instruktorem, a będą to:  profil STREET - Marta Pastuszka, Alicja Matyja, Bartek Czyż, Marcin Szafrański, Kasia Miazga i Łukasz Łukomski; profil JAZZ: Natalia Jóźwiak, Jakub Piotrowicz, Sebastian Piotrowicz, Ania Dębowska, Karolina Lenarcik oraz Marta Czyż. W cenie zawarte jest również: wyżywienie (obiad + podwieczorek), ubezpieczenie, opieka instruktorów.
Zapraszamy do skorzystania z oferty.
Zapisów można dokonywać telefonicznie pod numerem 500 287 898, mailowo (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub osobiście w siedzibie szkoły, która znajduje się przy ulicy Dworcowej 16a. 
Więcej informacji na stronie FB Szkoły Tańca i Ruchu Dance 4 You