Oferty sponsorowane

Akademia Pana kleksa po 40 latach powraca na wielki ekran. Witajcie w całkiem nowej bajce! Już od 5 stycznia zapraszamy do nowo powstałej w Katowicach wystawy Kleks. Magia Kina. To jedyna taka w Polsce interaktywna przestrzeń, która pokazuje kulisy powstawania Akademii Pana Kleksa w reżyserii Macieja Kawulskiego.

 

 POZNAJ KULISY POWSTAWANIA AKADEMII PANA KLEKSA

Kleksowe komnaty przeniesione wprost z planu zdjęciowego w wiekowe mury Fabryki Porcelany w Katowicach dają efekt wyjątkowego połączenia historii z nowoczesnością. Oryginalne kostiumy i autentyczna scenografia pozwolą poczuć się jak na prawdziwym planie zdjęciowym, a to wszystko na ponad 1150m2 interaktywnej przestrzeni.

W ramach wystawy odwiedzający odkryją tajniki tworzenia scenariusza filmowego oraz przekonają się ile pracy i wysiłku wymaga stworzenie kostiumów dla każdego bohatera. Wizyta w tym wyjątkowym miejscu pozwoli dowiedzieć się, jak z pozoru zwyczajne przedmioty codziennego użytku w rękach scenografów przemieniają się w niepowtarzalne rekwizyty, tworząc niezapomnianą atmosferę filmową. Niewątpliwą gratka dla wszystkich fanów kinematografii będzie zobaczenie na własne oczy, jaką moc mają efekty specjalne, które potrafią zaczarować szarą rzeczywistość.

Wystawę można odwiedzać od 5 stycznia 2023 roku w Katowicach przy ulicy Porcelanowej 23. Niezapomniane przeżycia czekają na wszystkich już po przekroczeniu progu Kleks. Magia Kina.

Do zobaczenia w Kleks. Magia Kina!

Zapraszamy do odwiedzenia strony https://www.kleksmagiakina.pl/

gf 2CT7 vSZo G1Kg akademia pana kleksa w fabryce porcelany w katowicach 664x0 nocrop

gf A1kC gVCR cZw2 akademia pana kleksa w fabryce porcelany w katowicach 664x0 nocrop

gf futd 8jhr 6oXZ akademia pana kleksa w fabryce porcelany w katowicach 664x0 nocrop

gf L6YD RbgM N48d akademia pana kleksa w fabryce porcelany w katowicach 664x0 nocrop

gf q1WK XxLi Sbky akademia pana kleksa w fabryce porcelany w katowicach 664x0 nocrop