Oferty sponsorowane

Cudowna muzyka, przepiękne głosy, wspaniali instrumentaliści i wyjątkowy klimat - to wszystko już wkrótce w Miejskim Centrum Kultury w Żywcu!

15 stycznia 2022, godz. 17.00

Miejskie Centrum Kultury w Żywcu

Ze Straussem przez Wiedeń to spotkanie z muzyką pełne niezapomnianych wrażeń! To także spotkanie z mistrzami opery i operetki - z Puccinim, Leharem, Kalmanem oraz królem walca - Straussem. W ten wieczór usłyszą Państwo utwory od lat bawiące całe pokolenia. W programie najbardziej znane i lubiane arie i duety, takie jak “Wielka sława to żart”, “Usta milczą, dusza śpiewa”, “W rytm walczyka” w wykonaniu utalentowanych młodych artystów - laureatów prestiżowych konkursów, koncertujących na co dzień zarówno w Polsce, jak i za granicą. W taneczny nastrój wprawią Państwa walce, polki i czardasze zagrane przez kameralny zespół instrumentalny. Nie zabraknie również wirtuozowskich popisów, jak choćby skrzypcowy “Czardasz” Montiego.

Najpiękniejsze melodie do dziś roznoszące się echem po ulicach Wiednia, podane z dużą dozą elegancji i dobrego smaku, ale i z poczuciem humoru - tego koncertu nie można przegapić. Zapraszamy!

15 stycznia 2022, godz. 17.00

Miejskie Centrum Kultury w Żywcu

Bilety w cenie 80zł do nabycia w serwisach

www.kupbilecik.pl/baza/5969/Koncert+operetkowy+-+Ze+Straussem+przez+Wiede%C5%84/  https://www.ebilet.pl/klasyka/opera-operetka/ze-straussem-przez-wieden/

https://biletyna.pl/koncert/Koncert-operetkowy-ze-Straussem-przez-Wieden

https://www.eventim.pl/artist/ze-straussem-przez-wieden/

(bilety grupowe tel. 609 047 163 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. )

Odwiedź nas na facebooku:

www.facebook.com/agencja.muzykanty

Organizator: Agencja Artystyczna MUZYKA'n'TY