Malulu - wyjątkowe miejsce na mapie Żywca

Malulu - wyjątkowe miejsce na mapie Żywca

W Żywcu powstało wyjątkowe miejsce - Malulu, w którym odnajdziecie wszystko to, co niezbędne dla dziecka. Zapraszamy na niezwykłą podróż po dziecięcym świecie, świecie, w którym każdy rodzic znajdzie coś dla swojej pociechy.

Malulu, które mieści się na ulicy Kościuszki 23 w Żywcu to wyjątkowe miejsce, w którym odnajdziecie wysokiej jakości, praktyczne, bezpieczne i piękne rzeczy dla dzieci i rodziców. W Malulu stawia się na bezpieczeństwo i wysoką jakość asortymentu. Oferowane produkty nie zawierają substancji szkodliwych dla zdrowia, a większość z nich jest przyjazna dla środowiska. W asortymencie sklepu znajdziemy produkty od sprawdzonych producentów. 

Warto podkreślić, że Malulu to nie tylko sklep stacjonarny, z jego ofertą możecie zapoznać się również w Internecie. Na stronie malulu.pl znajdziecie ponad 2000 produktów wiodących marek. Znajdziemy wszystkie potrzebne rzeczy do wyprawki, akcesoria do jedzenia, ubranka, artykuły przedszkolne, kosmetyki, dekoracje, książki i ogromny wybór zabawek - kreatywnych, edukacyjnych, sensorycznych, do piasku, do kąpieli, puzzli itp. 

Jak informuje właścicielka sklepu: "Jako mama 3 dzieci wiem, jak ciężko jest znaleźć wartościowe produkty, jak trudno jest skompletować piękną i przemyślaną wyprawkę. Tworząc Malulu przyświecała nam idea „mniej znaczy więcej”. W naszym asortymencie nie ma produktów przypadkowych - tutaj znajdziecie rzeczy nie tylko piękne, ale także funkcjonalne, trwałe, bezpieczne, ponadczasowe. 

W Internecie możemy znaleźć i kupić praktycznie wszystko. Wiem jednak, że wiele/wielu z Was ma potrzebę zobaczenia produktu na żywo, sprawdzenia jego funkcjonalności, pooglądania a także zwykłej, szczerej rozmowy i doradzenia. Wychodząc więc naprzeciw potrzebom klientów otworzyliśmy w Żywcu nasz wyjątkowy sklep".

Sklep stacjonarny Malulu czynny jest: 

Poniedziałek - Piątek w godzinach 09:00 - 17:00

Sobota w godzinach 09:00 - 13:00

Strona internetowa Malulu

Malulu znajdziecie także na Facebooku