Oferty sponsorowane

Co roku zaczynasz odchudzanie od Nowego Roku? Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z dietetykiem Projekt Zdrowie w Żywcu i zgub kilogramy skutecznie - nowa jakość dietetyki w Żywcu z Wami już od maja 2021 roku.

Zapisz się już dziś i spotkaj się z dietetykiem zaraz po Nowym Roku !   788 835 841

 Problem otyłości coraz większy !

Nadwagę  ma  już  trzech  na  pięciu  dorosłych  Polaków,  co  czwarty  jest  otyły,  a  pandemia  COVID-19 jeszcze przyspieszyła tempo przyrostu osób chorujących na otyłość.  Problem wagi  nie omija też dzieci. Co czwarty chłopiec i co trzecia dziewczynka w wieku 5-9 lat w Polsce ma  nadwagę.  -  Te  wszystkie  osoby  potrzebują  profesjonalnej  pomocy.  Otyłość  często  wciąż  postrzegana  jest  jako  zaniedbanie  i  utożsamiana  ze  spożywaniem  zbyt  dużej  ilości  jedzenia  i  folgowania  sobie w  tym  zakresie,  tymczasem jest  to  skomplikowane  schorzenie metaboliczne  -  tłumaczy  Iwona Szemik,  dietetyk  z gabinetu  Projekt  Zdrowie w  Żywcu - Stąd właśnie  nasza akcja „Skok w Nowy Rok z Projekt Zdrowie Żywiec”.  Jej celem jest  pomoc osobom  z nadwagą i otyłością w dążeniu do  lepszego samopoczucia oraz poprawy zdrowia - dodaje. 

 Już dziś możesz zapisać się na BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ :

W ramach konsultacji stacjonarnych otrzymujecie zupełnie za darmo:

- analizę składu ciała z omówieniem wyników,

- badanie zawartości tkanki tłuszczowej,

- poznasz wiek metaboliczny swojego organizmu,

- dane o swoim zapotrzebowaniu kalorycznym określone przez dietetyka!

Co po konsultacji?

- Masz możliwość rozpoczęcia kuracji opartej na diecie!

- Bez wiążących Cię umów!

- Bez obowiązku zakupu dodatkowych suplementów!

Ponadto, otrzymasz wsparcie dietetyka, który będzie motywował i pomagał przetrwać trudne chwile. Odchudzanie to nie tylko plan żywieniowy, to też relacja, rozmowa, opieka ze strony specjalisty. Pracując nad motywacją, wspomagam rozwiązywanie problemów, które leżą u podłoża niewłaściwego odżywiania - tłumaczy Pani Iwona.

Twoja metamorfoza roku -  Istotne jest to, aby stawiać sobie małe cele – od pół kilograma do kilograma tygodniowo - i zdrowo da nam od dwóch kilogramów miesięcznie,  nawet  do 24 kilogramy rocznie! I każdy ma szansę taką wspaniałą metamorfozę osiągnąć, tak jak osiągnęli ją Pacjenci Projekt Zdrowie (z przykładowymi sukcesami możesz zapoznać się tutaj https://projektzdrowie.info/sukcesy-naszych-klientow/)

Dołącz do zadowolonych Pacjentów

 Od lat nie udaje Ci się trwale schudnąć? Zmień to!

Efekty możesz zobaczyć już w pierwszym miesiącu. Wspólnie zdiagnozujemy problem, ustalimy cel i zaczniemy pracę nad Twoimi nawykami żywieniowymi. Wystarczy, że zrobisz pierwszy krok i zapiszesz się na konsultację z dietetykiem. Do końca stycznia możesz to zrobić bezpłatnie. Nic nie tracisz, ponieważ to Ty decydujesz, czy będziesz kontynuować kurację.

Jeżeli chcesz otrzymywać ciekawostki dietetyczne, przepisy oraz informacje o konkursach i promocjach, wejdź na stronę fb: https://www.facebook.com/ProjektZdrowieZywiec i polub nas.