Oferty sponsorowane

Dzieci, nie tylko te małe, marzą o tym, by w swoje święto „Dzień Dziecka” wybrać się do Rodzinnego Parku Rozrywki Energylandia. Jak sprawdziliśmy to spełnienie marzeń i niezapomniana zabawa dla dzieci i ich rodziców, szczególnie podczas obywającego się w Parku Kinder Party, które potrwa od 1 do 4 czerwca! Przeczytaj dalej, jakie dodatkowe atrakcje przygotowano dla dzieci!

20 tysięcy gadżetów i zabawa przez 4 dni!

Podczas czterodniowego świętowania Dnia Dziecka każdy dzień zaskakiwać będzie dodatkowymi atrakcjami oraz nagrodami, które czekać będą na najmłodszych Gości Energylandii. Rozdanych zostanie aż 20 tysięcy gadżetów! Każdego dnia przygotowano wyjątkowe pokazy Energylandia Show, modelowanie balonów, warsztaty kuglarskie, możliwość zakręcenia kołem i wygrania nagród, a także uwielbiana przez dzieciaki wata cukrowa! Zwieńczeniem wspaniałej zabawy będzie Wielka Parada, która wystartuje na 15 minut przed zamknięciem Parku. Wezmą w niej udział wszyscy artyści i animatorzy znani ze scen widowiskowych Energylandii.

Mówiąc o pokazach szczególną uwagę warto zwrócić na strefę Kids Zone w Bajkolandii, w której codziennie odbywają się spotkania z maskotkami, do których obowiązkowo należy się przytulić. Punkt oznaczony na mapie Parku numerem 82 jest także miejsce ciekawych i zabawnych pokazów, takich jak It’s Energylandia Show czy Magic Show, które stworzone zostały z myślą o naszych pociechach. Drugim takim miejsce jest Kids Zone Aqualantis, które w ciągu tych czterech dni zaprezentuje wyjątkowe Bubble Show z bańkami mydlanymi, Abrakadabra Magic Show, Kinder Party oraz podobnie jak w Bajkolandii – spotkanie z maskotkami. Nie zapominajmy o pokazach w Teatrach Egypt oraz Colosseo, których repertuar na każdy dzień poznasz otrzymując specjalną ulotkę do mapki. Jedno jest pewne – spędzisz tu czas pełen emocji, śmiechu i rozluźnienia!

Wspaniałe atrakcje przygotowane z myślą o najmłodszych

W Energylandii znajdziecie mnóstwo różnorakich atrakcji i przeżyjecie na nich niecodzienne przygody. Aż 24 przejażdżki są przeznaczone właśnie dla dzieci od 2 roku życia. Wśród nich są kolorowe, ekscytujące, ale bardzo spokojne karuzele takie jak klasyczna wiedeńska Sissi, mniejszy odpowiednik Leoś, a także Crazy Clown, Fuego czy Acrobatic Show. Znajdziecie również nieco wyższe, bardziej urozmaicone urządzenia, do których zaliczają się Podniebne Statki, Crazy Bus, Air Show, a także Samoloty. Dla maluszków idealne będą również powolne, majestatyczne przejażdżki widokowe na przykład Jeep Safari, Magic Fly, Dragon Adventure lub Farma Krasnali. Mali fani motoryzacji także znajdą coś dla siebie. Specjalnie na nich czekają Circus Drift, Funny Cars, a przede wszystkim WRC Auto Zderzaki. W dzieciństwie każdy chciał zostać strażakiem, dlatego w Energylandii młodzi adepci straży pożarnej będą mogli sprawdzić się w swojej roli podczas korzystania z karuzeli Super Pompa. Dzieciaki  będą mogły również poszaleć na wspaniałej zjeżdżalni Arctic Fun, a nawet przejechać się małym, ale prawdziwym roller coasterem Circus! Ponadto dla przedszkolaków przewidziano aż 3 atrakcje wodne. Jedną z nich jest Swiss Water Cups – spokojny, a zarazem czarujący spływ wodny, druga to Viking Ride – ekscytująca podróż tratwą Wikingów. Trzecią wodną atrakcją jest… cała, ogromna strefa wodna Big Milk Water Park! Znajdziecie w niej brodziki, baseny, zraszacze, a nawet wodny plac zabaw.

W restauracjach czekają karty dań przygotowane z myślą o najmłodszych. Kids menu oprócz specjałów dla maluszków zawiera także dodatkowe gadżety.

Paszport Energylandii – zabawa z nagrodami

W Energylandii możecie z Waszymi pociechami wziąć udział w ciekawej grze terenowej. Na początku wystarczy kupić dowolny produkt w jednym ze sklepików. Wraz z tym zakupem otrzymacie Paszport Energylandii – książeczkę, w której będziecie przystawiać pieczątki znalezione w różnych strefach Parku. Jeśli uda Wam się zebrać wszystkie pieczątki to przy wyjściu z Parku będziecie mogli odebrać atrakcyjną nagrodę. Dokładnie zasady tej zabawy znajdziecie w środku Paszportu.

Udogodnienia dla dzieci, mam i tatusiów

Wszystkie alejki w Energylandii są równe i szerokie, a więc dostosowane do wózków dziecięcych. W Parku znajduje się pokój dla matki z dzieckiem, w którym bez problemów przewiniecie, nakarmicie lub uspokoicie Waszego maluszka. W każdym WC (a jest ich naprawdę dużo) są zlokalizowane przewijaki, a w sklepach można się zaopatrzyć w dziecięcy asortyment. W razie potrzeby rodzice znajdą w nich pieluchy, zupki i inne najpotrzebniejsze rzeczy.

Po szczegóły zapraszamy na stronę internetową: https://energylandia.pl/. Zachęcamy również do zakupu biletów on-line na stronie: https://ticket.energylandia.pl/. Do zobaczenia w Energylandii - najnowocześniejszym Parku Rozrywki w Polsce!