Oferty sponsorowane

Jakiś czas temu, pojawiły się słuchy o tym, że po Jeziorze Żywieckim pływają piraci. Okazało się, że są bardzo przyjaźni i do swojej legalnej pracy, miast pirackiego oręża, używają instrumentów! Nasz żywiecki sklep muzyczny Muzyczni.pl postanowił nakręcić klip reklamowy.

Od jakiegoś czasu chodził nam po głowie pomysł realizacji nagrania oddającego klimat naszego sklepu. Czegoś lekkiego, z humorem. Sprawa nabrała tempa dzięki naszemu sąsiadowi i koledze Mateuszowi z Jachym Cinematic Studio, który zwizualizował nasze pomysły tworząc spójną całość. Działamy w Żywcu już od blisko 15-stu lat, przez ten czas wielu odwiedzających nas klientów stało się naszymi znajomymi, koleżankami, kolegami i przyjaciółmi. Znają nas, a my znamy ich. Zawsze staramy się pomagać i proponować najlepsze możliwe oferty i rozwiązania. Nieraz odwiedzają nas nie po to, aby coś kupić tylko po prostu przywitać się i porozmawiać. Dzięki temu, wiemy co muzycznego dzieje się na terenie praktycznie całego powiatu żywieckiego. Często działamy charytatywnie, wspierając lokalne imprezy, inicjatywy, warsztaty oraz konkursy dbając o rozwój muzyczny młodego pokolenia.

Co nam w duszy gra

W dobie Internetu, każda firma stara się pokazać z jak najlepszej strony. Niektórzy kręcą poważne reklamy, wygłaszają wielkie słowa. My na co dzień staramy się podchodzić do zadań z pasją, sercem i humorem, dlatego też i nasz utwór potraktowaliśmy z przymrużeniem oka. Można więc usłyszeć i zobaczyć „co nam w duszach gra". Wszak góralscy piraci pływający po Jeziorze Żywieckim, do melodii, popularnej szanty to nieczęsty widok.

Szkolne akcesoria muzyczne

Czas premiery teledysku, nie jest przypadkowy. Piraci przypominają, że niebawem już wrzesień, a nasze muzyczne galeony przypływają do Żywca ze wszelkimi szkolnymi akcesoriami muzycznymi. Począwszy od gumek, ołówków i piórników z motywami muzycznymi, poprzez flety i dzwonki chromatyczne (pot. cymbałki), po skrzypce, gitary, ukulele, pianina i keyboardy. Nawet jeśli czegoś w danym momencie nie mamy na stanie nasi korsarze postarają się to dla Was zdobyć!

Jeżeli chciałbyś dołączyć do naszej muzycznej społeczności i poprawić sobie nastrój naszym góralsko-pirackim-muzycznym humorem zapraszamy do obejrzenia teledysku i odwiedzin w naszym sklepie stacjonarnym lub stronie muzyczni.pl!

Więcej informacji znajdziecie także na profilu facebookowym Muzyczni.pl

TIK TOK

INSTAGRAM

 
Sklep stacjonarny:

ul. Sienkiewicza 7
34-300 Żywiec, woj. śląskie
mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
tel: 788 028 514