"No Signal Studio Piercing & Tattoo" - jedyne takie na Żywiecczyźnie

"No Signal Studio Piercing & Tattoo" - jedyne takie na Żywiecczyźnie

Zastanawiacie się nad przekłuciem lub zrobieniem tatuażu? Jeśli tak, możecie wybrać się do "No Signal Studio Piercing & Tattoo" w Żywcu!

"No Signal Studio Piercing & Tattoo" to miejsce założone z pasji do upiększania ciała i przekształcania kompleksów w zalety. Jest to miejsce, w którym profesjonalizm przeplata się z kreatywnością, dlatego też klienci mogą liczyć na niepowtarzalne wzory. Artystyczne wnętrze z  masą pozytywnej energii i jeszcze bardziej pozytywnymi pracownikami.  
Warto podkreślić, że do każdego zamówienia artyści podchodzą w sposób  indywidualny, dostosowując dany wzór do potrzeb zamawiającego.

Oferta studia to przede wszystkim wszelkie usługi związane z przekłuwaniem ciała, które są wykonywane za pomocą najwyższej jakości materiałów, ale również wykonywanie tatuaży. Co ważne, zabiegi odbywa się w sterylnych warunkach, bowiem troska o zdrowie klientów jest priorytetem. Dlatego też, każdy klient ma  zapewnioną pełną opiekę przed, podczas, a także długo po wykonaniu usługi.

Jeśli nie macie pomysłu na wzór i chcielibyście coś oryginalnego, artyści stworzą dla Was indywidualny projekt.

Godziny otwarcia studio są dopasowane pod klienta.Jeżeli macie wątpliwości lub jesteś ciekawi co salon ma do zaoferowania, pracownicy zapraszają na kawę (na koszt firmy) i darmową konsultację, 
aby zapoznać się z ofertą studia. Macie również możliwość zapoznania się z ofertą pracowników na ich oficjalnych profilach na Instagramie - wystarczy, że wpiszecie @sisi.piercing @ceibukaj.tattoo

"Studio No Signal" znajduje się na ul. Komorowskich 29 w Żywcu.

Możecie do nich także napisać na Instagramie @no.signal.studio lub umówić się na piercing poprzez platformę booksy. Wystarczy tylko wpisać "No Signal Studio".


Drukuj   E-mail