Nowy wymiar telewizji już dostępny

Nowy wymiar telewizji już dostępny

Coraz dłuższe wieczory sprzyjają spędzaniu wolnego czasu przy dobrym filmie lub ulubionym serialu. Beskid Media Sp. z o.o., lokalny operator telekomunikacyjny, wychodzi naprzeciw rosnącym potrzebom telewidzów i prezentuje nowy wymiar własnej platformy telewizyjnej.

Wdrożenie nowej platformy zostało poprzedzone miesiącami testów i przygotowań. Wszystko po to, by sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających odbiorców. Operator proponuje niezawodną jakość wzbogaconą o dodatkowe funkcje, które są nie tylko intuicyjne w obsłudze, ale też wygodne i dostępne dla każdego. Spośród udogodnień warto wspomnieć zwłaszcza o usłudze Ultranagrywarki, dzięki której telewizja to nie zwykłe oglądanie nadawanych programów, ale przede wszystkim możliwość zarządzania transmisjami. Nagrania przechowują się w chmurze, a jej pojemność można zwiększyć według własnych upodobań.

Różne sytuacje sprawiają, że zdarzy się nam przegapić istotny dla nas program. Spóźniony autobus, korki na drodze, ważny telefon akurat wtedy, gdy pada gol podczas meczu… Przed takimi przypadkami uchroni funkcja Timeshift, która pozwala zatrzymać program nadawany na żywo lub włączyć go od początku nieograniczoną ilość razy. Z kolei jeśli pojawi się obawa, że zapomnimy o zbliżającej się emisji, do dyspozycji mamy opcję „Przypomnij”. To nic innego jak powiadomienie, że na danym kanale rozpoczyna się audycja, na której nam zależy.

Odpowiedni przycisk na pilocie stwarza możliwość wyboru dodatkowych pakietów telewizyjnych. Swoją bazę można rozszerzyć o kanały FilmBox, Eleven czy Canal+. Abonenci zyskają również dostęp do bogatej biblioteki VOD, gdzie zobaczą setki filmowych hitów i premier.

To nie jedyne nowości, jakie w ostatnim czasie wprowadziła spółka Beskid Media. Operator podniósł prędkości oferowanego łącza internetowego nawet do 1 Gb/s, zwiększył też znacząco wartości uploadu, czyli wysyłania danych. Pojawiły się też nowe pakiety telewizyjne – również z kanałami w jakości 4K. Gratką dla osób zmagających się ze słabym zasięgiem sieci Wi-Fi jest z kolei usługa Multi Wi-Fi, która znacząco wzmocni jakość sygnału.

Więcej szczegółów znajduje się na stronie www.beskidmedia.pl. Informacji udzielają także konsultanci dostępni pod numerem telefonu: (33) 333 88 88.


Drukuj   E-mail