Oferty sponsorowane

Jaki jest idealny pączek? Taki, który ma chrupiącą, rumianą skórkę , miękkie, puszyste ciasto i jest porządnie wypełniony przepysznym nadzieniem. Gdzie takie pączki znajdziemy w Żywcu? Oczywiście tylko w jedynej w naszym mieście Pączkarni Tradycyjnej 3Poziomki!

Dobry pączek to klasyka gatunku. Pierwsze tego typu wypieki znane były już w starożytnym Rzymie i początkowo podawano je wyłącznie na słono. Słodka wersja pączka pojawiła się za sprawą kuchni arabskiej. A w Polsce pączki zostały deserem dopiero w XVI wieku. Wcześniej były podawane ze skwarkami i nadziewane słoniną. 

W Pączkarni Tradycyjnej 3poziomki, która zlokalizowana jest blisko żywieckiego rynku, na ulicy Adama Mickiewicza 1 znajdziemy pączki głównie ze słodkim nadzieniem. Pączki są przygotowywane na miejscu, wyrabiane ręcznie i smażone codziennie. 

W pączkarni możemy zjeść pączki w ponad dwudziestu różnych smakach! Każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Pączki sprzedawane są na wynos oraz na miejscu. Możecie je zjeść np. z pyszną kawą! 

Pączkarnia Tradycyjna 3poziomki dowozi pod wskazany adres

Zamówienia należy składać pod numerem telefonu: 794-420-755

w godzinach:

Pn-Pt od 7:30 do 17:00

Sb-Nd od 9:00 do 17:00.


Co ważne pracownicy pączkarni dowożą zarówno na terenie Żywca, poza granicami miasta do około 15 km i za zamówienie możemy zapłacić i kartą i gotówką!

Więcej informacji o Pączkarni Tradycyjnej 3poziomki znajdziecie na profilu facebook.