Oferty sponsorowane

W naszym regionie realizowany jest Projekt Słoneczna Żywiecczyzna. Jeżeli jesteś jego beneficjentem i przed Tobą decyzja o wyborze firmy, która wykona instalację na Twoim domu, warto rozważyć wybór lokalnej firmy, która nie tylko przeprowadzi Cię przez cały proces realizacji inwestycji, wykona instalację ale zapewni również opiekę nad nią i jej właściwy serwis.

Podpisałeś umowę na udział w programie Słoneczna Żywiecczyzna? Stoisz przed wyborem wykonawcy? Warto wybrać firmę lokalną, która ma doświadczenie w realizacji tego typu inwestycji, zapewni nam opiekę nad urządzeniami oraz odpowiedni ich serwis w przyszłości. Taką firmą jest Ekosun, który już od dekady działa na lokalnym rynku i jest oficjalnym wykonawcą w Projekcie Słoneczna Żywiecczyzna.

O Ekosun

Ekosun od wielu lat propaguje ekologiczne rozwiązania ułatwiające i poprawiające jakość codziennego życia klientów i współpracowników. Przedsiębiorstwo od ponad 10 lat nieprzerwanie działa w branży odnawialnych źródeł energii (OZE), ciągle rozwijając się na lokalnym rynku i dostarczając ludziom darmową energię.

Dlaczego warto z wybrać Ekosun?

Lokalna firma, jaką jest Ekosun zapewnia klientowi pomoc w doborze najbardziej efektywnego rozwiązania i pomaga „przeprowadzić” go przez cały proces inwestycyjny. Począwszy od wyboru koncepcji, poprzez projekt, dobór urządzeń, montaż, odbiór techniczny, a na opiece posprzedażowej kończąc. Ekosun stawia na jakość oferowanych rozwiązań oraz najwyższe standardy montażu. „Z naszymi Klientami staramy się budować wieloletnie relacje, oparte na wzajemnym szacunku i zrozumieniu” – zapewniają właściciele.

Dzięki dbałości o jakość montażu oraz stały rozwój kompetencji Ekosun posiada szeroką gamę Certyfikatów i Autoryzacji kluczowych dostawców.

Jesteśmy Partnerem Serwisowym firm Fronius i SolarEdge (III stopień). Możemy poszczycić się również wieloma osiągnięciami w branży takimi jak choćby tytuł Instalatora roku osiągnięty na największych targach Energii Odnawialnej w Polsce Renexpo 2017 oraz tytuł orła instalatorstwa za rok 2019 – informują przedstawiciele Ekosun.

Kontakt do przedstawicieli:

-798 710 207

email:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

-530 630 914