Street Kebab - najlepsze kebaby w Żywcu!

Street Kebab - najlepsze kebaby w Żywcu!

Kebab to jedno z najsłynniejszych dań kuchni tureckiej. Jest popularny na całym świecie. Fani dobrych kebabów z pewnością ucieszą się z otwarcia nowego punktu, w którym będzie można zamówić to danie. 

Kebab to popularne danie na całym świecie. Możemy wyróżnić ponad 20 odmian tego tureckiego posiłku. Warto podkreślić, że sekretem kebaba jest nie tylko rodzaj mięsa, ale również sposób jego przygotowania. Tradycyjnie do jego produkcji wykorzystuje się baraninę, ale obecnie potrwa ta powstaje także z kurczaka oraz wołowiny. I tak też jest w przypadku Street Kebab, który otworzył się w naszym mieście. 

W Żywcu nie brakuje miłośników kebabów. Danie to można zjeść w nowym punkcie, który powstał przy Galerii Wesoła 71. 

W ofercie znajdziemy kebab w wielu wariantach -  w tortilli, w bułce, w kubełku. Niewątpliwą nowością jest Party Box, czyli 1 kg mięsa i pięć porcji frytek plus warzywa i sos!

W menu mamy również dodatki, do których należą frytki, onions czy crispers. 

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „ROLLO MENU ŁAGODNY, OSTRY, CZOSNKOWY EBAB. warzywa, BOX MENU BOX CLASSIC sos) (mięso, 11zł 14zł 14zł. 17zł 13zł 16zł warzywa, ,ser, KEBAB AMERYKAŃSKI. 16zł. sos) RYKAŃSKI ,mięso frytk KEBAB LKO MIĘSO 19zł 14zł 17zł 18zł 21zt 14zł 17zt PARTY BOX 15. PARTY BOX miÄso kg,frytk miÄsa) ons MEGA ROLLO ROLLO (45cm) sos) 99zł 20zł 23zt AMERYKAŃSKI ROLLO 25z MIES(45cm) 26z DODATKI FRYTK MENU W CHLEBIE EBAB TURECKI. 14zt (chleb wyboru) 7zt sos 7.CRISPERS. (frytki ispers, OS ONIONS. (on sd AMERYKAŃSK turecki, wyboru) 8zt 7zt wybu 9zt ZAMÃW z DOSTAWĄ TEL. 574-062-369”

Wszystkie produkty wykorzystane do przygotowania kebabów są najlepszej jakości, zaczynając od mięsa, warzyw, a kończąc na sosach własnej produkcji, które powstają wyłącznie na bazie naturalnych przypraw oraz składników.

Punkt oferuje także dowozy od numerem telefonu: 574-062-369

Zachęcamy do śledzenia profilu firmy w mediach społecznościowych Street Kebab