W Wielkanocny Poniedziałek śniadanie na Szyndzielni

W Wielkanocny Poniedziałek śniadanie na Szyndzielni

W Lany Poniedziałek możecie spalić świąteczne kalorie i jeszcze otrzymać za to nagrodę. Co trzeba zrobić? Wystarczy przejść się do Schroniska na Szyndzielni i zamówić posiłek podając hasło „energia natury”.

Śniadanie na Szyndzielni możecie zjeść bez wyrzutów sumienia i obaw o poświąteczną wagę. Do schroniska bowiem musicie dojść piechotą, gdyż kolejka jest aktualnie nieczynna. Kiedy zgłodniejecie po górskim spacerze, warto dodać do zamówienia w schroniskowej kuchni na wynos hasło: „energia natury”. Wówczas otrzymacie zestaw górskich gadżetów: ręcznik szybkoschnący i butelkę lub metalowy kubek, multitool i komin. Do każdego zestawu dołączono także coś na orzeźwienie – butelkę bezalkoholowego piwa.
Niespodzianki na Szyndzielni zostały przygotowane w ramach akcji „Ruszaj w góry z energią natury”, organizowanej przez firmę Ekosun z Bielska – Białej (www.ekosun.pl) we współpracy z sklepem górskim 8a.pl i Browarem Wawrzyniec. Jeśli nie załapiecie się na nagrody w schroniskowym bufecie (przygotowano je dla 10 pierwszych osób), możecie zawalczyć o wygraną na Facebook’u. Wystarczy, że wrzucicie swoje zdjęcie ze schroniskiem pod postem na profilu firmy:

Co tydzień jedna osoba jest nagradzana pełnym pakietem wszystkich gadżetów.
Szyndzielnia to już czwarte schronisko w Beskidach, biorące udział w akcji, która ma wspomóc schroniskowe budżety w czasie pandemii. Zatem jeśli chcecie poruszać się trochę w święta, a przy tym zgarnąć fajne gadżety i wesprzeć beskidzkie schroniska… ruszajcie w góry z energią natury.