Wielka bitwa bańkowa - otwarcie sezonu w Zatorlandzie!

Wielka bitwa bańkowa - otwarcie sezonu w Zatorlandzie!
Zatorland to cztery parki tematyczne zlokalizowane w Zatorze, na ogromnej powierzchni 14 hektarów, na świeżym powietrzu w naturalnej przestrzeni. Jakie nowości czekają nas w sezonie 2022?

- Największy w Europie Park Ruchomych Dinozaurów, gdzie znajduję się ponad 100 figur dinozaurów naturalnej wielkości, które ruszają się i ryczą.- Park Owadów, gdzie znajdziemy powiększone modele najciekawszych przedstawicieli grupy owadów oraz mnóstwo innych atrakcji.- Park Mitologii, zlokalizowany na malowniczym jeziorze, na powierzchni którego ustawiono rzeźby przedstawiające najwspanialsze mity Greków i Rzymian. Zwiedzać go można tramwajem wodnym lub rowerami wodnymi.- Lunapark, z atrakcjami dla małych i dużych, takimi jak karuzele, czy rolller-coaster oraz ciekawą ofertą gastronomiczną.

W wyniku przeprowadzonych w 2022 roku badań Park Rozrywki Zatorland uzyskał certyfikat  i oficjalnie jest największym parkiem pod względem ruchomych obiektów oraz powierzchni w Europie.
 
Jakie nowości w sezonie 2022?
 
Przy kasach biletowych powstał opaskomat. Można z niego skorzystać, aby nabyć bilet i zapłacić za niego kartą, lub odebrać ten zakupiony wcześniej online. Automat drukuje  opaski na rękę, które zastępują tradycyjne bilety.
W sezonie 2022 czeka na Was w Zatorlandzie mnóstwo nowości , a wśród nich:
 rodzina Ornitolestów z młodymi, które dopiero co wykluły się z jaj
imponujący Styrakozaur
 plac budowy "Koparkowo"
 gigantyczna biedronka
 ogromna ważka
 rozpędzony RobalCoaster
 Dom Szalonego Naukowca
 skrzydlaty Tyfon
 Strefa Akropolis
 park linowy dla maluchów
 Zeus Swing Tower
 łódki elektryczne
 
Jedną z największych atrakcji w sezonie 2022 jest zwiedzanie Domu Szalonego Naukowca do góry nogami! 
Jak to możliwe? Na początku roku studenci Śląskiego Instytutu Fizyki Molekularnej opracowali spektakularny wynalazek: Buty Antygrawitacyjne umożliwiające chodzenie po ścianach i suficie!  
 
W Zatorlandzie można wykorzystać bon turystyczny . Możecie go zrealizować w bardzo prosty sposób on-line - szczegóły: https://bit.ly/Zatorland_BonONLINE2022
Pamiętajcie, że termin ważności bonów turystycznych mija wraz z końcem września, więc nie zostawiajcie planowania na ostatnią chwilę.
 
Wielkie otwarcie Zatorlandu zaplanowano na 23 kwietnia br. Wśród atrakcji Wielka Bitwa Bańkowa!
 
Zatorland – największy w Europie park ruchomych dinozaurów.