Oferty sponsorowane

W malowniczej miejscowości Wieprz, niedaleko Żywca w zabytkowym, ceglanym budynku starej szkoły podstawowej została otwarta przychodnia lekarska. Budynek ten pamięta czasy Franciszka Józefa I, a jego historia sięga 1896 roku.

Merkury Medica to druga placówka medyczna właścicieli nieruchomości. Pierwsza powstała w Jastrzębiu Zdroju w Centrum Handlowym Merkury. Stąd też wywodzi się nazwa przychodni. Merkury Medica działa już od miesiąca. Lokalni pacjenci odwiedzając przychodnie wspominają szkolne lata i cieszą się, że budynek został spożytkowany w słusznym celu.
Przedstawimy Wam dziś jaki jest pomysł na to prywatne centrum medyczne. Najważniejsze, czyli zespół specjalistów, stale się poszerza. Oczywiście jest ginekolog, pulmonolog, onkolog, ortopeda, dermatolog. Warto na bieżąco sprawdzać informacje o poradni ponieważ cały czas prowadzone są rozmowy z kolejnymi specjalistami. Właścicielom zależy by pacjent, który trafi do ich przychodni wyszedł stąd możliwie jak najlepiej zaopiekowany. Dzięki wykwalifikowanemu zespołowi, ich holistycznemu podejściu do pacjenta i nowoczesnemu sprzętowi przychodnia gwarantuje najwyższą jakość usług. Centrum medyczne współpracuje ze Śląskimi Laboratoriami Analitycznymi, gdzie każdy pacjent kierowany przez Merkury Medica otrzyma rabat na badania. Nowa przychodnia daje możliwość okolicznym mieszkańcom dostać się do lekarza specjalisty, bez oczekiwania w długich kolejkach. W ramach funkcjonowania, właściciele starają się dostarczać więcej niż usługi medyczne, dlatego w przychodni można skorzystać także z drugiego gabinetu medycyny estetycznej Gabrieli Boguckiej, gdzie wykwalifikowany lekarz dobierze odpowiedni zabieg dostosowany do potrzeb pacjenta.

Więcej o gabinecie medycyny estetycznej znajdziecie na fanpage FB oraz na stronie

Merkury Medica

Wieprz, ul. Żywiecka 609

Godz. 8:00-16:00

Tel. 604 615 151

Więcej o przychodni dowiecie się na fb Merkury Medica oraz stronie.

 

20231116 122106

20231122 093155