Oferty sponsorowane

Zbliża się czas ferii w województwie śląskim. A jak ferie to i zimowa aktywność na świeżym powietrzu! Tuż obok Żywca znajduje się Zimowy Park Przyłęków. 

Zimowy Park Przyłęków położony jest na północnym zboczu góry Jastrzębica, stąd też nazwa stoku narciarskiego Jastrzębica SKI. Ze szczytu góry możemy podziwiać piękne panoramy, zarówno w stronę Żywca, Beskidu Małego jak i na Beskid Śląski oraz Pasmo Baraniej Góry. 

Warto wspomnieć, że stacja narciarska Jastrzębica SKI zlokalizowana jest w miejscu dawnego wyciągu narciarskiego, który był położony przy nieistniejącym już pensjonacie Piast. W miejscu pensjonatu działa obecnie Hotel Żywiecki. Jastrzębica SKI została oficjalnie otwarta w 2016 roku. 

Zimowy Park Przyłęków został stworzony nie tylko dla osób jeżdżących na nartach , czy desce , ale również dla rodzin z dziećmi jako forma spędzenia wolnego czasu na świeżym powietrzu. 

W Zimowym Parku Przyłęków mamy do dyspozycji:

  •  nową trasę narciarską o długości 550m z nowym wyciągiem orczykowym talerzykowym
  • Tor Pontonowy o długości ponad 240m z dostępnością szybkich i wolnych pontonów
  • Wyciąg taśmowy do nauki jazdy na nartach
  • Karuzelę pontonową
  • Wypożyczalnie sprzętu narciarskiego
  • Punkt Gastronomiczny na stoku z przepięknym widokiem, w którym można zjeść i wypić coś na ciepło i zimno nie odpinając nart
  • Domek saunowy z ruską banią

Warto również zaznaczyć, że przy stoku, na miejscu działa szkółka narciarska z wykwalifikowaną kadrą instruktorów.

Dzięki temu, że stok jest oświetlony, goście mogą korzystać z tras również po zmroku.

Może być zdjęciem przedstawiającym 4 osoby i tekst „ZIMOWY PARK PRZYŁEKÃW CENNIK JASTRZĘBICA SKI JEDEN KARNET NA WSZYSTKIE ATRAKCJE ZIMOWEGO PARKU CAŁODZIENNY 10:00-20:00* DOROŚLI: 50 PLN DZIECI: 40 PLN NOCNA JAZDA 17:00-20:00 DOROŚLI: 40 PLN DZIECI: 30 PLN MOŻI IWOŚĆ GODZINNE PRZERWY TECHNICZNEJ DZIECKO 0 6ROKU ŻYCIA HOTEL **** ŻYWIECKI MEDICAL SPA SPORT 5 Ù”

Więcej informacji możecie znaleźć na facebooku Stoku Jarzębica SKI

GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek – Piątek od 10:00 do 20:00
Sobota od 10:00 do 20:00
Niedziela od 10:00 do 20:00