Żywiec wreszcie z dietetykiem Projekt Zdrowie! Tylko teraz skorzystasz z bezpłatnej konsultacji

Żywiec wreszcie z dietetykiem Projekt Zdrowie! Tylko teraz skorzystasz z bezpłatnej konsultacji

Jeśli przez lockdown borykasz się z dodatkowymi kilogramami, nie jesteś sam. Statystyki są nieubłagane: 30% Polaków przytyło w czasie pandemii. Pandemia uwięziła nas w domach, przykuła do komputerów, a obok komputera zawsze leży jakieś ciasteczko. Do lata coraz bliżej, dlatego też coraz więcej osób chce powstrzymać proces tycia. Mieszkańcom Żywca i okolic pomoże w tym dietetyk kliniczny z gabinetu Projekt Zdrowie Iwona Szemik.

Zapisy na konsultacje już ruszyły!

A Tobie ile kilogramów zostało do lata?

Siłownie i kluby fitness, do których tak wiele osób chodziło przed pandemią, zostały zamknięte, a nasza aktywność znacznie spadła. Codzienne stresy rozładowujemy jedzeniem. Często sięgamy po nie z nudów, bo przebywając w domu, mamy do niego łatwy dostęp. Tymczasem kartki w kalendarzu i zbyt ciasne letnie spodenki krzyczą: do lata coraz bliżej, a forma jeszcze zimowa. Z pomocą przyjść może teraz tylko dietetyk.

- Większość Pacjentów samodzielnie wyznacza sobie cele związane z utratą masy ciała, a później boryka się z narastającym stresem, że ubytek kilogramów nie jest taki, jak zakładali. Motywacja, a tym samym chęć dalszego wysiłku, spada. Dlatego tak ważne jest wsparcie dietetyka, który wyznaczy realne cele i pomoże je zrealizować. To nie działa tak, że każdy, kto zrezygnuje ze słodyczy i smażonych potraw, schudnie. Potrzebna jest indywidualna dieta, uwzględniająca nie tylko preferencje smakowe, ale przede wszystkim stan zdrowia czy tryb życia - tłumaczy Iwona Szemik, dietetyk Projekt Zdrowie Żywiec.

Nowa jakość dietetyki w Żywcu

Czym wyróżnia się nowy gabinet dietetyczny Projekt Zdrowie w Żywiec? Jest to jeden z niewielu gabinetów, który oferuje Pacjentowi wybór pomiędzy kuracją opartą tylko na diecie oraz kuracją opartą na połączeniu diety i suplementacji. Co to tak naprawdę oznacza? Dietetyk dzięki możliwości ułożenia planu dietetycznego bez obowiązkowej suplementacji, jest w stanie pomóc praktycznie każdemu Pacjentowi - seniorom, kobietom w ciąży, matkom karmiącym, alergikom, czy też osobom, które cierpią na różne choroby i dolegliwości.

- Diety i zalecenia żywieniowe bazują na różnych metodach i trendach żywienia. My staramy się udowodnić, że żeby schudnąć, nie trzeba tracić majątku na trudno dostępne lub nietypowe produkty. Racjonalne podejście do odżywiania powinno w dużej mierze uwzględniać sezonową zmienność produktów. Bez problemu dostaniecie je we wszystkich marketach w Żywcu - zapewnia Pani dietetyk.

Pierwsza konsultacja dietetyczna teraz bezpłatnie

Decydując się na spotkanie z dietetykiem teraz, możesz skorzystać z bezpłatnej konsultacji. Konsultacja ta obejmuje analizę składu ciała oraz badanie poziomu tkanki tłuszczowej. W trakcie spotkania dietetyk poda wytyczne dotyczące zapotrzebowania kalorycznego organizmu oraz podpowie, jak zmienić nawyki żywieniowe. Pierwsza wizyta jest całkowicie niezobowiązująca. To Pacjent podejmuje decyzję, o chęci kontynuacji kuracji.

Zapisz się już teraz, my zrobimy wszystko, abyś odliczał dni, a nie kilogramy do lata!

 

PROJEKT ZDROWIE POLSKIE CENTRA DIETETYCZNE

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

ul. Podwale 2a, 34 - 300 Żywiec

Tel. +48 788 835 841

Fanpage Facebook "Projekt Zdrowie"