Oferty sponsorowane

Początkiem 2021 roku w naszym mieście otworzyła się żywiecka Skarpetownia! Lokal z miesiąca na miesiąc rozrastał się i wprowadzał nowy asortyment. Teraz zmienia lokalizację!

Do tej pory Skarpetownię mogliśmy znaleźć przy ulicy Komorowskich 98. Nowa lokalizacja będzie na ulicy Dworcowej, tym samym żywiecka Skarpetownia zasili przedsiębiorców z Zabłocia. 

Warto dodać, że sklep przy ulicy Komorowskich będzie zamknięty od 27 do 30 czerwca, z powodu przeprowadzki do nowej lokalizacji. 

Obecenie w asortymencie Skarpetowni znajdziemy nie tylko skarpety, stopki czy rajstopy, ale również stroje kąpielowe damskie i męskie, piżamy, biustonosze, figi i wiele innych. Prawdziwym hitem są z pewnością zestawy prezentowe - pudełko z 7 parami skarpet na każdy dzień tygodnia!

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „Skarpetownia Świat Skarpet ZESTAW SKARPET Na caby tydzień f SkarpetowniaPatrycji”

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

 PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Z miłości do skarpet! Pierwsza w Żywcu Skarpetownia

Skarpetownia prowadzi także transmisje sprzedażowe live, które prowadzone są na fanpage'u FB Skarpetowni z całym asortymentem możemy zapoznać się również poprzez filmy sprzedażowe. Materiały filmowe podzielone są na kategorie, dlatego też mamy możliwość szybko i w dowolnym momencie zapoznać się z produktami, które nas interesują. 

Skarpetownię znajdziemy także w Bielsku-Białej w Galerii Gemini Park.