Sport

W dniu 11 września br. przez teren Żywiecczyzny przebiegać będzie trasa 31-go Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego „Solidarności” i Olimpijczyków. Informujemy, że na czas przejazdu wyścigu kolarskiego ruch na trasie zostanie całkowicie zamknięty.


Informujemy, że 11 września 2020 roku (piątek) przez teren Żywiecczyzny przebiegać będzie trasa 31-go Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego „Solidarności” i Olimpijczyków. Na czas trwania przejazdu ruch na trasie w godzinach od 15.00 do 16.30 zostanie całkowicie zamknięty. Apelujemy do wszystkich osób o bezwzględne podporządkowanie się poleceniom osób kierujących ruchem i zachowanie szczególnej ostrożności.

Poniżej przedstawiamy szczegółowy przebieg trasy:
Trasa na terenie powiatu żywieckiego będzie przebiegać od miejscowości Hucisko przez Pewel Wielką DP1417 aż do skrzyżowania z drogą wojewódzką 945 w miejscowości Jeleśnia, następnie skręt w prawo na Pewel Małą drogą W945, skręt w prawo na DP1415 ul. Jana Pawła II, skręt w lewo na Rychwałdek ul. Karpacka DP1412, dalej tą drogą przez Rychwałd do skrzyżowania na Łękawicę, skręt w prawo na Gilowice i od razu w lewo na Łękawicę ul. Wspólna, następnie skręt w lewo na drogę wojewódzką W946 w kierunku Żywca, do skrzyżowania z W781, następnie skręt w prawo na tą drogę aż do Hotelu Kocierz SPA