Wydarzenia

Wychowankowie Przedszkola im. Władysława Pieronka w Radziechowach doczekali się nowych urządzeń na ogólnodostępnym placu zabaw usytuowanym na terenie przedszkola przy ul. Świętego Marcina 740.

Nowy plac zabaw stwarza możliwość bezpiecznej zabawy zarówno dla starszych przedszkolaków, jak i dla maluszków poniżej trzeciego roku życia. Zapewne niebawem stanie się ulubionym miejscem wypoczynku dla rodziców ze swoimi pociechami. Nie zapominajmy też o bezwzględnym przestrzeganiu regulaminu, który znajduje się przy wejściu na plac zabaw. Od naszej odpowiedzialności zależy, jak długo dzieci będą mogły się cieszyć nowymi i bezpiecznymi urządzeniami.

Możliwość korzystania z placu zabaw jest niezbędnym elementem prawidłowej realizacji podstawy programowej w przedszkolu. Dyrektor przedszkola, grono pedagogiczne i wychowankowie z całego serca dziękują władzom gminnym za zrozumienie potrzeb najmłodszych mieszkańców miejscowości. Niech najpiękniejszym podziękowaniem będą dla Państwa zdjęcia dokumentujące radość przedszkolaków.

Autor: Małgorzata Kasperek - dyrektor Przedszkola Władysława Pieronka w Radziechowach

Zdjęcie: UG Radziechowy-Wieprz