Wydarzenia

Policjanci z Komisariatu Policji w Węgierskiej Górce zwracają się z prośbą o pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzny, który podejrzewany jest o kradzież.

Jeśli komukolwiek znana jest tożsamość mężczyzny, proszony jest o kontakt z policjantami z Węgierskiej Górki pod numerem telefonu 47 85 726 10. Można też informować pisząc e-mail na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Gwarantujemy anonimowość.
Do kradzieży doszło 25 marca br. w jednym ze sklepów na terenie Wieprza. Kamery monitoringu sklepu zarejestrowały wizerunek mężczyzny, który ukradł gotówkę w kwocie 1500 zł. Publikujemy zdjęcia podejrzewanego o to przestępstwo mężczyzny.

Wszelkie informacje, również anonimowe, mogące pomóc w ustaleniu tożsamości mężczyzny, można kierować telefoniczne pod numerem telefonu 47 85 726 10 lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..